88 Views
2018 Jan 07technology
img

توییتر توضیح می دهد که چرا رئیس جمهور ترامپ را ممنوع نکرده است . در همین راستا، توییتر امروز اعلام کرد که دلیل آن که رئیس جمهور دونالد ترامپ را ممنوع نمی کند چیست و بدون آنکه نام این مرد را بگوید. این شرکت در یک پست وبلاگ گفت: "رهبران منتخب جهان نقش مهمی در این شبکه اجتماعی ایفا می کنند، زیرا تاثیر ناخودآگاه آنها بر جامعه ما است." "مسدود کردن یک رهبر جهانی از توییتر و یا حذف توییت های بحث برانگیز آن، اطلاعات مهمی را که مردم می توانند ببینند و بحث کنند، پنهان می کند. این اقدامات نیز این رهبر را ساکت نخواهد کرد، اما قطعا مانع بحث های لازم در مورد حرف ها و اقدامات آنها خواهد شد. " 

توییتر از زمان انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا در سال 2016 به طور منظم با ممنوع کردن او در جامعه مواجه شده است. در میان دیگر موارد، منتقدان ترامپ را متهم به تحریک خشونت با توییت های او کرده اند. در این هفته، یک بحث با اشاره به چشم انداز جنگ هسته ای، تنش ها را با کره شمالی رو به افزایش گذاشت، اما مجاز به ادامه خدمات شد. تظاهرکنندگان شعارهای ارزشمند بر روی دیوارهای خارج از مرکز توییتر را پیش بینی کردند. گروه غیر دولتی Color of Change اعلام کرد تلاش جدید برای دریافت ممنوعیت ترامپ از توییتر شروع شده است.

در پست وبلاگ خود، توییتر بیانیه قبلی خود را تأیید کرد که همه حسابها هنوز باید قوانین شرکت را دنبال کنند. بیانیه به نظر می رسد این موضوع را دنبال می کند احتمال این که ممکن است اقداماتی علیه حساب توییتر ترامپ انجام شود، و یا حساب های رهبران دیگر جهان که ممکن است از پلت فرم برای تحریک خشونت و یا نقض قوانین دیگر خود استفاده کنید ممنوع شود. وی گفت: "ما توییت ها را در اختیار رهبران در چارچوب سیاسی قرار می دهیم که آنها را تعریف می کند و قوانین ما را به اجرا در می آورد." 

این شرکت همچنین به مخالفت برخی از منتقدین با توییتر هشدار داد که به ترامپ اجازه می دهد تا توییت هایش را حفظ کند، زیرا او توجه ها را به توییتر جلب کرده است. توییتر گفت: "حساب کاربری هیچ کس باعث رشد توییتر نمی شود یا بر تصمیمات توییتر تاثیر نمی گذارد." "ما سخت تلاش می کنیم تا تا در ذهن عموم مردم یک رسانه عاری از تعصب باشیم."

توییتر

ترامپ