51 Views
2017 Dec 29technology
img
اگر قصد خرید اسپیکر هوشمند ، Soundbar یا بلندگوی قابل حمل دارید ، با خواندن این مقاله انتخاب برای شما به مراتب سخت تر خواهد شد .
در تاریخ 27 دسامبر LG تکنولوژی تیتان خود را که شامل کامل ترین مجموعه ی پخش صدا (Soundbar) با تکنونوژی Dolby-Atoms و یک بلندگوی قابل حمل که توانایی اجرای دستورات صوتی را داشت معرفی کرد .
LG ThinQ با استفاده از دستیار صوتی گوگل ساخته شده است و شما با استفاده از آن می توانید در مورد آب و هوا سوال بپرسید ، به سوالات مختلف پاسخ دهید و با سایر وسایل هوشمند منزل ارتباط برقرار کنید و آن ها را به کنترل در آورید . این بلندگو بصورت یک وسیله ی جانبی ساخته شده است و می تواند با سایر وسایلی که از تکنولوژی Smart ThinQ بهره می برند ارتباط برقرار کند. (مانند یخچال و فریزر های LG و یا جارو برقی Roomba)
در ارتباط با قیمت این بلندگو قابل حمل هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست ، اما گمان می رود قیمت این بلندگو هم رده ی بلندگوی هوشمند آمازون ، یعنی Echo باشد . ( چیزی بین 100 الی 200 دلار )
Soundbar LG SK10y دارای توان خروجی 550 وات است و از 5.1.2 کانال پشتیبانی می کند . این ساندبار از تکنولوژی Dolby Atom بهره می برد تا هنگام تماشای فیلم مورد علاقه تان احساس واقعیت کنید .
SK10y صدای بسیار شفاف و واضحی دارد و به معنای واقعی شگفت زده تان خواهد کرد ؛ همچنین این ساند بار قابلیت اتصال به اینترنت دارد و شما را قادر به پخش موسیقی مورد علاقه تان از اینترنت می کند .
تمامی محصولات جدید LG در تاریخ 9-12 ژانویه در نمایشگاه CES در لاس وگاس به نمایش گذاشته خواهند شد .

ال جی

LG

Soundbar

thinQ

اسپیکر