23 Views
img

هم اکنون در ماه آپریل به سر می بریم و زمان عرضه بازی های بسیار زیبا و قدرتمندی نزدیک است. همچنین در این ماه شاهد بازگشت Kratos  در God of War  هستیم و تجربه ی جدیدی با یک وسیله ی مقوایی به نام Nintendo Labo خواهیم داشت. کنسول Switch  نیز دو بازی بسیار بزرگ دریافت می کند ، که عبارت اند از بازی ابرقهرمانی South Park: The Fractured But Whole و بازی مبارزه ای انیمه ای Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy . 


Yakuza 6: The Song of Life

در این بازی شاهد فصل بعدی زندگی Kazuma Kiryu خواهیم بود که در حال ایجاد تناسب بین گذشته جنایت بار خود و بزرگ کردن دختری به نام Harukaاست که به سرپرستی قبول کرده که به دلیل برخورد و فرار اکنون در کما به سر می برد.  Kiryu باید به دنبال این باشد که چه اتفاقی افتاده است ، در همین حال درگیر مبارزات خیابانی و ماموریت های جانبی می شود.

زمان عرضه : 17 آپریل


God of War

در این قسمت صحبت از نگهداری کودکان است ، Kratos صاحب فرزندی به نام Atreus می باشد. او در حالی که این نیمه خدا را به همراه خود دارد به Norse pantheon رفته که سبب ایجاد یک ماجراجویی باز می گردد. در این قسمت منطقه های بزرگتری برای جست و جو وجود دارد ، همچنین دشمنان بیشتری برای شکست دادن وجود دارد تا خشم غیرقابل بیان Kratos از بین برود.

  زمان عرضه : 20 آپریل  


Nintendo Labo

Nintendo Labo یک مفهوم منحصر به فرد است که در آن به ساخت قطعات جانبی به نام  Toy-Cons از مقوا می پردازید. طرح های مشخصی وجود دارد تا شما از روی آن ها بسازید اما ایده اصلی بازی این است که شما هرچیزی را که علاقه دارید بسازید و سپس با استفاده از حالت Toy-Con Garage به برنامه ریزی کارکرد آن بپردازید.

  زمان عرضه : 20 آپریل  


South Park: The Fractured But Whole

آخرین نسخه بازی ماجراجویی South Park که نه چندان برای کودکان می باشد در این ماه برای کنسول Switch عرضه می گردد. در این قسمت مشاهده می کنید که ساکنان South Park همانند شخصیت های ابر قهرمانی لباس پوشیده اند ، به عنوان جدیدی در شهر شما می توانید هر ابرقهرمان و هر سمتی را که می خواهید انتخاب کنید.  

زمان عرضه : 24 آپریل  


Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy

در این ماه کنسول Switch یک بازی پرطرفدار انیمه ای مبارزه ای که شامل نینجا های محبوب افراد می باشد دریافت می کند. این سه گانه شامل نسخه نهایی Ninja Storm 1 , 2 ,3  می باشد که شامل برخی از لباس ها و قسمت های موجود در DLC می باشد. البته تمامی قسمت های DLC موجود نمی باشد. 

زمان عرضه : 26 آپریل   

Yakuza 6: The Song of Life

God of War

Nintendo Labo

South Park: The Fractured But Whole

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy