111 Views
2018 Mar 28car
img

به‌تازگی تصاویر جاسوسی جدیدی از کراس‌اوور پرچم‌دار آئودی Q8 منتشر شده که احتمالاً آخرین تصاویر جاسوسی آن پیش از رونمایی رسمی محسوب می‌شود زیرا به‌احتمال‌زیاد این خودرو در نمایشگاه دیترویت یا نهایتاً در نمایشگاه ژنو در ماه مارس رونمایی خواهد شد. خودرویی که در این تصاویر دیده می‌شود، تقریباً بدون پوشش است اما بااین‌وجود هنوز هم پوشش‌هایی جزئی در جلوپنجره و چراغ‌های عقب آن کار شده است. ولی بااین‌حال به‌راحتی می‌توان دید که چراغ‌های عقب Q8 همانند نسخهٔ کانسپت به هم دیگر متصل هستند.


اما این تنها قسمت نامشخص از ظاهر Q8 است چراکه به‌جز پوشش‌های جزئی در جلوپنجره، دیگر قسمت‌های خودرو کاملاً بدون پوشش است؛ بنابراین می‌توان در این کراس‌اوور آلمانی ورودی‌های هوای جلوی نمایشی و سر اگزوزهای تزئینی در عقب را مشاهده کرد. در کل استایل کلی Q8 تولیدی تا حد زیادی نسبت به نسخۀ کانسپت وفادار مانده است که این نکتۀ مثبتی به شمار میرود. Q8 اساساً نسخهٔ کوپه و لوکس‌تری از Q7 است اما تکنولوژی‌های پیشرفتهٔ کابین آن از نسل جدید سدان A8 گرفته شده است.


در تصاویر جاسوسی که چند ماه پیش از کابین Q8 منتشر شد می‌توان دو صفحه‌نمایش لمسی را مشاهده کردهمچنین پیشرانه‌های Q8 نیز به‌احتمال‌زیاد از A8 قرض گرفته خواهند شد؛ اما اگر طراحی بیرونی نسخهٔ استاندارد Q8 کمی خسته‌کننده به نظر برسد، ساخت نسخهٔ اسپرت RS Q8 نیز در دستور کار آئودی قرار دارد که بخشی از برنامهٔ افزایش کراس‌اوورهای آئودی اسپرت است. پیش‌نمایش این نسخهٔ اسپرت چندی پیش با معرفی کانسپت Q8 Sport ارائه شد.
.

آئودی Q8

جدیدترین