69 Views
2018 Jan 15Newstechnology
img

هدفون Sennheiser HD 660 S کیفیت بسیار خوبی دارد. صدای واضحی دارد و بسیار راحت است و به عنوان یک هدفون سطح بالا با قیمت در حدود 500 دلار در بازار عرضه می شود. مدل HD 660 S شبیه به هدفون های دوقلوی قدیمی تر Sennheiser که هنوز در بازار وجود دارند (HD 600 و HD 650) به نظر می رسد، اما درایور HD 660 S بیشتر شبیه درایور هدفون HD 700 است. شرکت Sennheiser در این بخش نوآوری جدیدی ارائه نکرده است فقط شکل نمونه های قدیمی را عوض کرده است.

هدفون های پشت-باز HD 660 S نویز خارجی ایجاد نمی کنند، اما به طور قابل ملاحظه ای سبک تر از مدلهایی هستند که بر روی گوش قرار می گیرند و حتی کیفیت آنها بیشتر است. شرکت Sennheiser می گوید که هدفون HD 660 S می تواند با دستگاه های قابل حمل و گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.

این هدفون دارای دو کابل 9 فوتی است که یکی به استریو پلاگ 6.3 میلیمتری استاندارد (یک آداپتور 3.5 میلی متری نیز در اختیار شما قرار می گیرد) و دیگری به استریو پلاگ 4.4 میلیمتری جدید سونی موسوم به Pentaconn منتهی شده است.

کیفیت این هدفون بسیار بالا است و همچنین با ضمانت دو ساله عرضه می شود (دو برابر گارانتی سایر هدفون ها).

صدای تولید شده توسط این هدفون به طور قابل ملاحظه ای باز و واضح است.یکی دیگر از ویژگی های جالب این هدفون این است که در زمان استفاده از این هدفون برخلاف هدفون های دیگر کاربر می تواند به راحتی عینک خود را بپوشد.

اگر بخواهیم دو هدفون HD 660 S و EL-8 را با یکدیگر مقایسه کنیم، هدفون EL-8 بدون شک صدای واضح تری دارد، اما هدفون HD 660 S صدای گرمتر و آرامش بخش تری دارد.

با وجود این که هدفون HD 700 صدای واضحتری نسبت به هدفون HD 660 S دارد اما هدفون HD 660 S بالانس بهتری نسبت به هدفون HD 700 دارد بنابراین صداها در هدفون HD 660 S طبیعی تر از هدفون HD 700 هستند.

یکی از کارشناسان می گوید وقتی هدفون HD 660 S را به آیفون 6S خودم متصل کردم به نظرم کیفیت صدا ها به اندازه کافی مناسب بود. بنابراین درست است که هدفون HD 660 S قابل استفاده با دستگاه های قابل حمل است، اما برای اینکه صداها را به صورت عالی بشنویم باید از این هدفون در دستگاه های خانگی و یا دستگاه های پرتابل با کیفیت خیلی بالا استفاده کنیم.

به طور خلاصه می توان گفت که هدفون Sennheiser HD 660 S خیلی جذاب است، و در واقع این نوعی هدفون است که شما وقتی در خانه هستید و میخواهید نهایت لذت را از آهنگ مورد علاقه خودتان ببرید می توانید روی آن حساب کنید.


Sennheiser

HD 660 S

CES

هدفون