40 Views
2018 Mar 24NewsHealth
img

جراحی های تخصصی از طریق تکنولوژی واقعیت مجازی ممکن شد . این اتفاق به لطف هدست واقعیت مجازی و هوشمند موسوم به APOQLAR  امکان پذیر است.


این روزها استفاده از روش های هوشمند برای جراحی های مبتنی بر تکنولوژی موضوع عجیبی نیست، اما استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی در جراحی موضوعی منحصر به فرد است. دستگاه هوشمند و انقلابی apoqlar پزشکی و فناوری را در بالاترین سطح به هم آمیخته است.


این محصول که تولیدی است از یک گروه درمانی آلمانی قرار است به عنوان یکی از پیشگامان درمان های مبتنی بر تکنولوژی در بسیاری از بیمارستان های این کشور مورد استفاده قرار گیرد.


اما این عینک چه فوایدی دارد ؟

با استفاده از این عینک پزشک جراح می تواند بدون نیاز به امواج خاص و سی تی اسکن، به بررسی وضعیت سلامتی بیمار بپردازد.تا پیش از این ، از روشهایی مثل   MRI یا CT اسکن برای تشخیص مشکلات بیمار استفاده می شد. اما اکنون می توان در حین جراحی با کمک تکنولوژی واقعیت مجازی وضعیت بیمار را حدس زد.


یکی از برترین ویژگی های این محصول، امکان پیش بینی مشکلات بیمار و البته حرکت های هوشمندانه پزشک است . درواقع پزشک می تواند با کمک تکنولوژی واقعیت مجازی یک گام جلوتر از بیماری حرکت کند .اما مهم ترین ویژگی های این محصول چیست ؟


*توانایی تشخیصی پیشرفته آناتومیک


*صرفه جویی در وقت و تضمین کیفیت


*دقیق تر داده های بیمار، بررسی روند پیشرفت بیماری، سهولت انتقال اطلاعات با دیگر متخصصان پزشکی


شایان ذکر است اگرچه این طرح بسیار جذاب و مفید جلوه می کند، اما هنوز در مرحله آزمایشی است و همه گیر نشده است

جراحی تخصصی

جراحی تخصصی از طریق تکنولوژی

واقعیت مجازی