296 Views
2017 Dec 01technology
img

انتخاب میان جمعه سیاه و خرید آنلاین دوشنبه ممکن است ساده به نظر برسد: آیا میخواهید ساعت ها در بازار به دنبال کالای ارزان باشید یا اینکه در خانه از خرید و فروش کالای خود به صورت آنلاین لذت ببرید؟ البته افراد زیادی هستند که خرید روزهای تعطیلات خود را در این دو روز و فراتر از آن گسترش می دهند.و معلوم می شود دلیل خوبی برای این کار وجود دارد.

خرده فروشان تمایل دارند تخفیف های بزرگ خود را در مورد دسته بندی های انتخاب شده در جمعه سیاه یا دوشنبه سایبری ارائه دهند، به این معنی که با اندکی استراتژی  فروش خرید آن ها برای شما ارزش پیدا میکند.به جای خرید جدیدترین و بزرگترین لوازم الکترونیک، لباس خواب مجموعه اسباب بازی در روز های عادی، شما می خواهید برای خرید در این روز برنامه ریزی کنید.

لازم به ذکر است در حالی که جمعه سیاه هنوز میلیون ها نفر از خریداران را به فروشگاه های خود می کشاند،اما بر خلاف سنت های قدیمی بسیاری از مصرف کنندگان به جای فروشگاه های جمعه سیاه از فروشگاه آنلاین خریداری می کنند. ارائه ویژه تخفیف های آنلاین در فروشگاه های آنلاین یا، از سوی دیگر، تخفیف صرفا آنلاین باعث جذب خریداران می شود.


خرید های ارزان در جمعه سیاه

هر سال، تمرکز جمعه سیاه به نظر می رسد بر روی لوازم الکترونیک است. به این معنی  که تلویزیونها، تبلتها، لپ تاپها و گوشیهای هوشمند اغلب در جمعه سیاه کمترین میزان تخفیف را دارند و به طور فزاینده ای در سال گذشته یا دو سال گذشته نیز در روز شکرگزاری شامل تخفیف شدند. فقط مطمئن شوید که مدل های جدید و برتر را می خواهید، زیرا بعضی اوقات خرده فروشان روز جمعه سیاه را در نظر می گیرند که زمان مناسب برای فروش کالاهای با نام تجاری و قدیمی تر با تخفیف های بزرگ است.

با این حال، این تنها مورد از بهترین معامله جمعه سیاه نیست. به دنبال تخفیف ویژه در مورد کالاهای خانگی، به ویژه لوازم آشپزخانه مانند کافی شاپ، تسترها، کوره های پلاستیکی، مخلوط کن و  ساندویچ ساز ها همچنین قیمت پایین در مجموعه ظروف و دیگر کالاهای آشپزخانه و همچنین هدایای ویژه خانه بهبود یافته است مانند مجموعه مته و ابزار قدرت نیز وارد تخفیف شده اند. اگر شما در بازار بدنبال یک لوازم خانگی جدید مانند ماشین ظرفشویی یا ماشین لباسشویی هستید، شما نیز معامله ای خوب خواهید داشت این ها  بهترین معاملات در جمعه سیاه هستند.


امتیازات دوشنبه سایبری

اگر پوشاک چیزی است که شما بدنبال آن هستید و می خواهید در دوشنبه سایبری خرید کنید. برخی از وبسایت ها 60 درصد از پوشاک و کفش را به همراه کوپن ها و تخفیف های دیگر که ممکن است به خانه یا ایمیل شما ارسال شود، ارائه می دهند. پس ایمیل خود را چک کنید و از هر گونه پیشنهاد یا کوپن قبل از شروع به پرداخت پرینت بگیرید. خرده فروشان نیز اغلب حمل و نقل رایگان  دارند، زیرا محصولاتی مانند لباس و کفش ارزانتر از سایر اقلام در تعطیلات هستند.

توجه داشته باشید که هر چند: برای لباس، شما اغلب بهترین معاملات را نزدیک تر به پایان ماه دسامبر پیدا خواهید کرد. البته، انتظار می رود تا پایان ماه چیزهایی که شما نیاز دارید  فروخته شود.اما برای برخی خریدارانی که از هیجان تعقیب لذت می برند  این می تواند به خوبی ارزش تفاوت قیمت را داشته باشد.علاوه بر لباس و کفش در  دوشنبه سایبری، شما همچنین می توانید قیمت های ارزان برای اسباب بازی ها، بازی ها و عکس های تعطیلات را ببینید.


تحقیق خود را انجام دهید

این که آیا تصمیم به شرکت در جمعه سیاه یا دوشنبه سایبری دارید، به یاد داشته باشید که فقط به این دلیل که یک آیتم مشخص شده است، لزوما به این معنی نیست که این یک معامله خوب است. یک مطالعه نشان داد که تقریبا 20 درصد از اقلام در فروش جمعه سیاه در واقع گران تر از هفته قبل بودند.جمعه سیاه

دوشنبه سایبری

تخفیفات خرید

Black Friday

Cyber Monday