326 Views
img

مایکروسافت قصد دارد تا بازی های منحصر به فرد ایکس باکس خود را، که از طریق مایکروسافت استودیو منتشر شده، به Xbox Game Pass اضافه کند. بازی های آینده از جمله Sea of Thieves، در همان روز که برای خرید در خرده فروشی ها موجود خواهند بود؛ از طریق فروشگاه مایکروسافت نیز قابل دسترس خواهند بود. فیل اسپنسر سرپرست قسمت بازی های مایکروسافت در مصاحبه ای گفته است : " مهم ترین تقاضای مشتریان از ما این بود که یازی های پرطرفدار را در Game press  قرار دهیم. "  Spencer گفت : " Sea of Thieves اولین عنوانی است که در تاریخ راه اندازی، 20 مارس، از طریق Xbox Games Pass در دسترس خواهد بود و این عمل از سوی State Decay 2، Crackdown 3 و بقیه بازی های ما ادامه خواهد یافت ". " نه فقط بازی های یاد شده حتی سری های Halos ،Gears of War، Frozas  و دیگر بازی ها . هدف ما این است که آنها را به مشترکان Pass Game خودمان در همان روز خرده فروشی برسانیم. "


اسپنسر قول تمرکز بر روی بازی های تراز اول را می دهد :

قابلیت Game Pass  ایکس باکس در ماه ژوئن راه اندازی شد و دسترسی به بیش از 100 بازی Xbox One و Xbox 360 را با 9.99 دلار در هر ماه فراهم می کند. مایکروسافت نیز برای بازیکنان اشتراک 6 ماهه به قیمت 59.99 دلارقرار داده است. با این وجود که بازی های تراز اول در روز پخش در Xbox Game Press نیز ارائه خواهند شد توسط طرفداران استقبال قرار گرفت. اسپنسر می گوید: "ما همچنان به سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر در تراز اول ادامه خواهیم داد. " واقعیت این است که این بازی های تراز اول که در Games Press ارائه می شوند تنها به مشتریان ما در نحوه دسترسی به بازی ها حق انتخاب می دهند. " Game Press درحال حاظر به کنسول های بازی ایکس باکس محدود شده است، بجز عناوین  Xbox Play Anywhere.  اسپنسر می گوید: «نسخه کامپیوتر های شخصی احتمال بسیاری دارند. " من در اینباره درعموم گفته ام که عقیده دارم مردم باید بازی هایی را که دوست دارند برروی سیستم هایی که میخواهند بازی کند. من به این حرفم وفادار هستم. ما امروز چیز دیگری را اعلام نمی کنیم مگر اینکه بزرگ ترین بازی های ما همزمان با خرده فروشی در Games Press  ارائه خواهد شد؛ اما من طرز تفکر شما را دوست دارم. "


اسپنسر قبلا قابلیت Xbox game streaming را برای سه سال آینده بازی های ایکس باکس شرح داده است و به نظر می رسد سرویس های Xbox Game Pass و سرویس های اشتراک درآینده ایکس باکس نقش مهمی را برعهده دارند. اسپنسر می گوید که Xbox game streaming قطعا قسمتی از آینده ما خواهد بود اما هنوز به طور کامل آماده نیست. اسپنسر توضیح می دهد: "ما امروز در نقطه نظر تجربی و نقطه نظر ارزشی مورد نظر نیستیم." . " یکی از مزایای ما در مایکروسافت، سرمایه گذاری در مراکز داده و قابلیت ها از طریق کسب و کار Azure است. همانطور که ما به آینده Game Pass  نگاه می کنیم و به طور واضح ما در حال حرکت به سمت نقطه ای هستیم که به افراد اجازه می دهیم بازی مورد علاقه خود را بازی کنند و در چه مکانی قصد بازی دارند؛ ما فکر می کنیم streaming بخشی از آن است اما نه تنها انتخاب. "


streaming به افراد امکان دانلود نسخه های کامل بازی نسبت به دستگاه هایی مانند سونی را می دهند. اسپنسر در مورد ایکس باکس و آینده اش می گوید : "مایکروسافت از ماه دسامبر در حال برنامه ریزی نمایش های E3  است. من فکر می کنم ما برای امتحان چندین ویژگی جدید اقدام می کنیم. من کنجکاوم آن ها چگونه کار خواهند کرد و ما همواره به نقطه نظرات شما مثل قرار دادن Game Pass  بر روی دستگاه های خود گوش می دهیم. " 


مایکروسافت ایکس باکس را رها نخواهد کرد:

مایکروسافت همواره در رابطه با تعهد خود به ایکس باکس مورد سوال قرار می گیرد؛ به خاطر اینکه این شرکت عادت کنار گذاشتن دستگاه ها و سرویس هایی که مورد تمرکز مصرف کننده هستند را دارد. اسپنسر به سوال بیخیال شدن ایکس باکس خندید و گفت که شرکت متعهد است. " من تنها به حضور خودمان در صنعت کنسول فکر نمی کنم، ما به طور مشخص بازی های کامپیوتر می فروشیم ، محصولات میکس شده در هر دستگاه "

" ما بزرگترین بازی خودمان Minecraft را بر دستگاه های متفاوت بسیاری می فروشیم اما تجربه نشستن بر مبل و گرفتن دسته ی بازی در دستانتان و انجام بای های ویدیویی بر روی تلویزیون هسته مرکزی ارزش ماست و ما به آن متعهد هستیم. "

Xbox One

xbox 360

Xbox Game Pass

Xbox game streaming