885 Views
2018 Mar 21Newstechnology
img

تعداد کمی از کاربران اینستاگرام اکنون می‌توانند از قابلیتی استفاده کنند که برای تبلیغ و یا پخش یک موضوع بسیار جالب خواهد بود. این که پستی جذاب را در یک پیج ببینید و بخواهید به مخاطبین خودتان هم این را نشان دهید، تا کنون راهکار کاملا قطعی و روشنی نداشته است اما با استفاده از ویژگی جدید در اینستاگرام این راهکار بوجود آماده است. در ادامه همراه باشید.

سخنگو اینستاگرام در صحبت‌هایی گفته است که ما همیشه در حال توسعه قابلیت‌هایی هستیم که بتوانید ارتباط بهتری با کاربر داشته باشیم. در واقع هم در چند سال اخیر این اپلیکیشن بسیار ارتقا یافته است و در هر آپدیت اتفاقات جالبی را شاهد بودیم. اپلیکیشن‌هایی تحت عنوان ری‌گرام در گوگل پلی یا اپ استور بسیار زیاد است. در این اپلیکیشن‌ها شما با مجوز دسترسی خودتان، اپلیکیشن‌ می‌تواند کپشن و تصویر یا ویدیو یک پیج دیگر را در صفحه‌ شما منتشر کند.

با توجه به در نظر داشتن سناریو فوق که شما بخواهید پستی را برای مخاطبان خودتان به نمایش بگذارید، در آپدیت بعدی گزینه‌ای اضافه خواهد شد که شما پست پیج‌های عمومی را می‌توانید با ظاهری منظم و جالب در استوری خودتان منتشر کنید و کاربران دیگر با لمس گزینه “see post” در استوری به پست مربوط در صفجه اصلی هدایت خواهند شد.


بزودی حالت regram برای همه فعال خواهد شد

حالت regram اینستا

اینستاگرام