33 Views
2018 Mar 23News
img

با وجود تعدادی از گوشی های هوشمندی که سنسور اثر انگشت آنها در زیر  صفحه نمایش مخفی هستند، سوالی برای طرفداران سامسونگ ایجاد می شود، آیا Galaxy Note 9 این نوع حسگر اثر انگشت را دارد؟ این موضوع در هفته های اخیر موضوع بحث بوده است چرا که شایعاتی که وجود دارد، هم احتمال بودن این حسگر را تایید می کنند و هم نبودن آنرا !

طبق اخبار خبرگزاری کره ای Investor ، سامسونگ قصد دارد که در گوشی جدید خود این تکنولوژی را استفاده کند. سرمایه گزاران سامسونگ می گویند که این شرکت 3 الی 4 طرح برای انجام این کار و ورود این تکنولوژی در گوشی جدید خود، دارند که یکی را عملی خواهند کرد. در سال های گذشته سامسونگ در اخبار خود بسیار گفته که قصد دارد چنین تکنولوژی را در یکی از گوشی های نوت خود وارد کند اما بعد از دیدن این تکنولوژی توسط VIVO ، احتمال می رود سامسونگ نخواهد از لحاظ تکنولوژی از این تولید کننده ی نه چندان مطرح، عقب بماند. 

قرار دادن سنسور جاسازی شده در گوشی نوت9 نیز به سامسونگ کمک می کند تا با آیفون X شرکت اپل رقابت کند. با وجود اینکه آیفون X هیچ سنسور اثر انگشتی ندارد و تنها به کمک قابلیت تشخیص چهره پیشرفته ی سه بعدی خود به نام Face ID، برای باز کردن قفل تلفن و انجام پرداخت ها اقدام می کند.


گزارش ها نشان می دهد که گوشی های اندرویدی، یکسال طول می کشد تا بتوانند با این ویژگی تشخیص چهره ی آیفون ایکس، رقابت کنند. پس داشتن یک تکنولوژی جدید از سنسور اثر انگشت در گوشی های سامسونگ، می تواند یک مزیت رقابتی برای این برند با اپل باشد.


Galaxy Note 9

Samsung

vivo

سامسونگ