193 Views
2018 May 07Newstechnology
img

گوگل با همکاری Fandango امکان خرید بلیط سینما را از طریق Google Assistant فراهم کرده است. شما برای خرید بلیط، فقط کافی است بگویید «بلیط بخر»، و یا «سلام گوگل، برای من بلیط فیلم ... را بخر». اگر مطمئن نیستید که میخواهید کدام فیلم را تماشا کنید، فقط بگویید «سانس های سینما در نزدیکی من» و گوگل لیستی از فیلمهایی را که در سینماهای نزدیک شما پخش می شوند را به شما نشان میدهد. شما می توانید با جملاتی از قبیل «کدام سوپراستار در این فیلم بازی می کند؟» و یا «تریلر فیلم را به من نشان بده» اطلاعات بیشتری در مورد آن فیلم به دست آورید.

شما همچنین می توانید بلیطهای پیشرفته را برای فیلم هایی که در آینده در سینما اکران می شوند را نیز خریداری کنید. دستیار گوگل لیستی از سانس های در دسترس سینماها را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید سانس مناسب خود را انتخاب کنید.

پس از اینکه سینما و سانس را انتخاب کردید، می توانید صندلی های خود را نیز انتخاب کنید.از آنجایی که تاریخ 4 می، به عنوان روز جنگ ستارگان شناخته می شود، گوگل همچنین فروش گسترده ای از جنگ ستارگان را در فروشگاه Google Play خود قرار داده است. همچنین بسته های ارزش و فروش نیز در اپلیکیشن ها قابل دسترس هستند به عنوان مثال: جنگ ستارگان؛ کهکشان قهرمانان، جنگ ستارگان؛ فرمانده، جنگ ستارگان؛ Force Arena،لاین؛ دیزنی Tsum Tsum، دیزنی ایموجی بلیتز، جنگ ستارگان؛ شوالیه های جمهوری قدیمی و جنگ ستارگان؛ پین بال ۶. همچنین کتاب های صوتی، کتاب های الکترونیکی و کتاب های کمیک نیز با تخفیف عرضه می شوند.

گوگل برای طرفداران جنگ ستارگان یک سورپرایز نیز دارد: اگر شما به دستیار گوگل بگویید «امیدوارم فورث با شما باشد»، دستیار گوگل عبارت Shyriiwook را برایتان فریاد خواهد زد!


دستیار گوگل

بلیط سینما

جنگ ستارگان

گوگل

Google