625 Views
2018 Jan 19Gaming
img

جنگ جهانی دوم آنقدر بزرگ است که من تعجب می کنم اگر چیزی که این بازی از آن ارائه می کند خوشم نیاید. این مجموعه ای است که احساس و واکنش تیراندازان مدرن را در حالت اول شخص نشان می دهد.من همواره به این سری به خاطر سرعت و هیجانی که درآن بوده علاقه داشتم اما گاهی اوقات آنقدر درگیر حاشیه می شد که از ایده اصلی دور می شد. اگر بر اساس رقابت های چند نفره قضاوت می کردم این قسمت در زمره یکی از بهترین های این مجموعه قرار می گرفت اما حالت زامبی های نازی ناخوشایند و مبهم بود به طوری که در معرفی بسیاری از ایده های جدید شکست خوردند.


هرچند حالت تک نفره به هیچ وجه در مورد جنگ جهانی دوم نیست بلکه نشان دهنده ی این است که دوستی بین مردان بالغ نیاز به قربانی های بزرگ و هدف بزرگی دارد.این باز یک فاجعه جهانی را به یک تئوری ملودرامانه از تعصب تبدیل می کند.call of duty  همیشه وعدهی بسیار بزرگی می دهد و اکثرا در عمل شکست می خورد؛ این قسمت دارای صحنه های آزاردهنده با خشونت زیاد ،سربازان بی هدف و افراد عصبانی است. در حالت تک نفره خط نمایشگر سلامت به حالت اولیه call of duty  برگشته است.

در بازی شما به عنوان دنیل ، یکسرباز آمریکایی که عضو اولین گروه چیاده نظام هستید. بازی با نشانه گذاری و فرود در نرماندی آغاز می شود و با شلیک در جبهه غربی  و آزاد کردن پاریس ادامه می دهد از راین عبور کرده و در جنگ بلگ شرکت می کنید. به نظر من  پایان بازی یکی از آرام ترین پایان های این سری بود. سطح های مخفی کاری بیشتر درچشم هستند و به همان اندازه ی هیجان انگیز بودن آن ها غیرقابل انجام هستند. در همه ی سطح ها یک مسیری وجود دارد که شما میتوانید بدون هیچ تیراندازی آن را به پایان برسانید.در طول آزادی پاریس شما نقش یک عامل نفوذی را در یک پادگان نازی را برعهده می گیرید. شما باید مخاطب خودتون رو در محوطه از بین بسیار افرادی که شبیه اون هستند پیدا کنید و یک عبارت که حاوی کد هست به اون بگید؛ اگر با فرد اشتباهی صحبت کنید آن ها از شما تقاضای مدارک شناسایی می کنند که شما باید با ارائه یک مشخصات جعلی به آن ها در امان بمانید. شما در طول بازی چندین بار به جای شخصیت های دیگه انجام وطیفه خواهید کرد که در بعضی اوقات نیز جذاب خواهد بود.


حالت چند نفره بازی جذابیت بیشتری نسبت به حالت تک نفره آن دارد؛ که شما باید همواره حواستان به نقشه بوده و زمان واکنش سریعی داشته باشین. با حذف جت پک (کوله پشتی پرتابی) و قابلیت بالا رفتن از دیوار خرج از موقعیت های خطرنام دشوار خواهد بود. اگر شما به موقعیت دشمن رو رادار توجه نکنید و یا اینکه نتونید به دشمنی که در فاصله ی 45 متری شماست در یک ثانیه شلیک کنید پس این بازی برای شما بسیار سخت خواهد بود. من عاشق نقشه های شلوغی هستم که توانایی های شما همواره تست می شوند و در تمامی سمت ها دشمن و تک تیر انداز ها وجود دارند.

Call of Duty: WWII

call of duty

world war 2

Call of Duty: WW2