267 Views
2018 Mar 08car
img

آئودی و ایرباس با شرکت طراحی Italdesign متعلق به شرکت فولکس واگن همکاری کرده اند تا اولین ماشین تاکسی / الکتریکی پرنده بدون راننده را برای نمایشگاه ژنو عرضه کنند.

Pop.Up Next دارای   تیک اف و فرود عمودی (VTOL) و یک خودروی کوچک دوگانه سوز شهری است که هر دو آنها الکتریکی و کاملا خودران هستند. ایده این است که شما می توانید با استفاده از تلفن خود سواری را فرا خوانده، سوار آئودی شده و به مقصد بروید. این هواپیمای کوچک ایرباس می تواند در مسیرهای هوایی چک شده، شما را که در تاکسی کوچک شهری آئودی نشسته اید از زمین برداشته و تا مقضد هدایت کند. این مدل کانسپ دارای کابینی با یک صفحه نمایش 49 اینچی و رابط دستگاه برای کنترل های لمسی و صوتی، تشخیص چهره و همچنین ردیابی چشم و ژست است.

جزئيات زيادي در مورد سخت افزار Power.Up Next، ارائه نشده است اما در کل می توان گفت که هدف از طراحی این کانسپت،   ارائه راه حلي براي مسائل مربوط به ترافیک شهري در جهان می باشد. با توجه به گفته های آئودی، این کانسپت دوگانه سوز یک "مفهوم مبتنی بر تقاضا است که می تواند حرکت را در ابعاد زمینی و هوایی برای مردم به ارمغان اورد.
اگر این کانسپت  به نظرتان آشنا می آید، تنها به این دلیل است که ایرباس نسخه قبلی   Pop.Up Next را در نمایشگاه خودرو ژنو سال گذشته  به نمایش گذاشته بود، هرچند نسخه قبلی هیچ ارتباطی با آئودی نداشت. ، نسخه جدید "به مراتب سبک تر و دارای کابین داخلی راحت تری است .

اینکه تا چه حد آئودی، ایرباس و ایتالدیزین قصد دارند این ایده را به مرحله عمل برسانند مشخص نیست، اما این امر قطعا یک رویکرد رادیکال را برای تحرک در آینده و امدادرسانی احتمالی نشان می دهد. همانطور که برند مارپنز، رئيس Italdesign می گوید، "Pop.Up   یک چشم انداز بلند پروازانه است که می تواند به طور دائمی زندگی شهری ما را در آینده دگرگون کند.

آئودی

ایرباس