331 Views
2018 Mar 08car
img

هفت سال است که ریماک توانسته مدل Concept_One  1،224 اسب بخاری خود را که تنها در 2.5 ثانیه  به سرعت 60 کیلومتر می رسد و دارای حداکثر سرعت 220 مایل در ساعت است ارائه نماید. این خودرو بسیار سریع است، اما این شرکت کرواتی می خواهد خودروی جذاب تر و سریعتری را تحت عنوان C_Two، در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 ارائه نماید.
اما چقدر سریعتر؟ با توان 1،914 اسب بخار  به دست امده از موتور الکتریکی 4 سیلندر  C-2 می تواند تنها در  1.85 ثانیه به سرعت60 مایل در ساعت برسد تا بدین ترتیب از Tesla Roadster جدید که تنها در 1.9 ثانیه به این سرعت می رسد و دارای حداکثر سرعت 258 مایل در ساعت است پیشی گیرد. با داشتن بدنه یک دست فیبر کربنی سبک، سقف فیبر کربنی، قاب جلویی و  عقبی کربنی و ساختار باتری 120 کیلووات ساعت، C_Two میتواند با خودروهای مسابقه ای رقابت کند.. ریماک می گوید: با یک سیستم تعلیق تطبیقی، تایرهای عملکردی Pirelli و شش کالیپر برمبو و دیسک های سرامیکی کربنی، این ماشین دارای شتاب قابل توجهی خواهد بود.
 

با کمک یک سیستم کمک راننده، کنترل سرعت  زیاد این ابرخودرو در  مسیرها آسان تر می شود. مسیرها را می توان به کامپیوتر منتقل نمود تا سیستم کمک راننده ترمز، چرخش و سرعت شتاب را کنترل کند.

باطری ماشین در کل محدوده رانندگی 403 مایلی ، تنها به یک بار شارژ نیاز دارد. با یک شارژر سریع، باتری می تواند تنها در 30 دقیقه تا 80 درصد شارژ شود. صندوق عقب خودرو دارای فضای کافی برای حمل بار است و درب های بزرگ پروانه ای نیز می توانند ورود و خروج مسافرین را تسهیل کنند..

برای باز کردن دربها و راه اندازی ماشین، در C Two  از سوئیچهای معمولی استفاده نمی شود. در عوض، از سیستم تشخیص چهره برای باز کردن قفل درها و روشن کردن موتور استفاده می گردد. این خودرو همچنین می تواند وضعیت آب و هوا و جاده ها را کنترل کند تا به طور خودکار تعلیق و عملکرد سیستم تمام چرخ متحرک را تنظیم نماید.
 

سطح خودران 4، هشدار برخورد با جلو و و ترمز خودکار اضطراری، هشدار خروج از خط و قابلیت کنترل کروز انطباقی از دیگر آپشنهای این خودرو هستند. جدای از این آپشنها   هشت دوربین، ، شش رادار، 12 سنسور اولتراسونیک و GPS نیز برای این خودرو ارائه شده اند.  جزئیات قیمت   C Two  هنوز ارائه نشده، اما جای تعجب نخواهد داشت اگر قیمت ان شش رقمی باشد.