29 Views
img

اگر شما می خواهید کمی تاریکی در زندگی خود داشته باشید ، در Steam  عضو شوید و بازی This War of Mine را دانلود کنید. This War of Mine را تا تاریخ 8 آپریل می توانید به طور رایگان بازی کنید. چرا ؟ چون استدیوی سازنده ی این بازی یعنی 11 Bit در حال آماده سازی بازی بعدی خود به نام  Frostpunk می باشد که در این ماه عرضه خواهد شد. 

باید توجه داشته باشید که این بازی از الان تا چند روز دیگر رایگان خواهد بود و پس از آن در صورت اینکه بخواهید بازی را ادامه دهید باید 6 دلار پرداخت نمایید.  

بازی This War of Mine همانند دیگر بازی های جنگی نمی باشد. در این بازی شما نقش گروهی از شهروندان را ایفا می کنید که در تلاش هستند تا در یک شهر جنگ زده زنده بمانند. برای اینکه زنده بمانید نیاز دارید تا به دبنال غذا و دارو بگردید ؛ در همین حال باید از تیرراس سرابازان دشمن و کسان دیگری که آن بیرون فقط به فکر خود هستند دور بمانید. شما باید تصمیمات دشواری را در طول بازی بگیرید. 

در بررسی های این بازی ، Justin Clark آن را به صورت یک نسخه جذاب 2.5D  از بازی  The Sims معرفی می کند که بسیار زیبا بوده و سبک هنری مدرن متحرک را دارد. بنابراین می توان گفت این بازی برای همه ی افراد نیست. 

آیا این یک بازی است که شما قصد اجرای آن را داشته باشید ؟ خیر. آیا این یک بازی است که هرکسی ضربان قلب دارد باید بازی کند ؟ جواب یک میلیون بار بله است. این بازی یک تمرین طولانی مدت از همکاری می باشد ، قطعه ای که در تمامی بازی های مربوط به جنگ فراموش شده بود ، قسمتی که مربوط به شهروندان مورد ظلم واقع شده در جنگ می باشد. در این بازی به شما نشان داده می وشد که با کشته شدن فرد بد جنگ به پایان نرسیده و برد حاصل نشده است بلکه زمانی برد حاصل می شود که سربازان زیر دست او به خانه خود برسند.   

steam

pc

This War Of Mine