49 Views
2018 Mar 29News
img

همانطور که انتظار می رفت، اپل یک iPad جدید ارزان قیمت و مجموعه ای از ابتکارات نرم افزاری را برای اهداف آموزشی در کنفرانس اخیر خود در شیکاگو، عرضه کرد. برای دیگر محصولا وعده داده شده باید منتظر رویداد WWDC باشیم...

با توجه به رویکرد آموزشی این رویداد انتظار دیدن چیزی بیشتر از این ها را نیز نداشتیم. بیشتر رویکرد اپل در زمینه ی آموزش، در این کنفرانس ، مربوط به بهبود ارتباط معلمان و دانش آموزان و ارتقا کیفیت آموزش بود. 

آیپد جدید و ارزانتری که اپل عرضه کرد، در حدود 259 دلار قیمت داشت. این آیپد از قلم اپل پشتیبانی می کند و  پردازشگر A10 نیز در این تبلت کار شده است. 

اما چه محصولاتی در ادامه و رویداد های پیش روی ما ، از سوی اپل عرضه می شود؟ 


پد شارژر AirPower ، در نسخه های جدیدتر وارد بازار خواهد شد. هنوز قیمت و تاریخ انتشار رسمی آنرا اپل اعلام نکرده . اما پد های شارژ بی سیم در گوشی های آیفون ایکس، 8 و 8 پلاس مورد استفاده قرار گرفته اند. 

آیفون SE 2 ، اپل در صدد بود یک آیفون ارزانتر از آیفون ایکس را منتشر کند. پیش بینی می شود که این عرضه در سال 2018 صورت بگیرد اما زمان آن معلوم نیست ولی بنا به تجربه، iPhone SE 2 ممکن است در رویداد WWDC معرفی بشود. 

Apple Watch و Apple TV و HomePod نیز از جمله محصولاتی اند که اپل تنها در مورد آنها سخنانی گفته و هیچ گونه جزئیاتی از آن حتی در حد شایعات، وجود ندارد.

Apple

اپل

AirPower

WWDC