168 Views
2018 Jan 23Training
img


دانلود رایگان مقالات

شاید برای شما دانشجویان و محققین عزیز پیش آمده باشد که نیاز به مطالب یک مقاله دارید، اما وقتی روی عنوان مقاله کلیک می کنید به صفحه پرداخت هزینه پی دی اف مقاله هدایت می شوید. باید توجه نمایید که برخی از مجلاتی که در ساینس دایرکت و اسپرینگر نمایه می‌شوند Open Access هستند به این معنی که مقالات  به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. اما برخی مجلات برای اینکه مقالات خودشان را در اختیار شما قرار دهند هزینه ای دریافت می کنند که معمولا حدود 35 دلار می باشد. علاوه براینکه پرداخت این هزینه از سوی دانشجویان مشکل است، امکان پرداخت این مبلغ با توجه به نبود سیستم paypal در ایران وجود ندارد.

اما امکان دانلود رایگان مقاله ها توسط دیتابیس قدرتمند سایت روسی دانلود رایگان مقاله فراهم شده است. آموزش دانلود رایگان مقالات خارجی از سایت sci-hub در ادامه توضیح داده خواهد شد.

1- ابتدا عنوان یا Doi مقاله مورد نظرتان را پیدا کنید.

2. سایت http://sci-hub.io/ را باز کنید و عنوان مقاله یا Doi  مقاله را در کادر جستجو کنید.

3- فایل پی دی اف مقاله باز شده و در دسترس شما قرار می گیرد.

نکته: گاهی این سایت به دلایل مختلف قابل دسترس نیست یا فیلتر می شود. در این گونه موارد کلمه Sci hub را در گوگل سرچ کرده و از میان نتایج گوگل روی سایت ویکی پدیا کلیک کنید. در صفحه ویکی پدیا در سمت راست چند آدرس از ورژنهای مختلف سایت سای هاب (قزاقستان، ترکمنستان و...) درج شده است. روی یکی از آنها کلیک کنید و دستور العملی را که در بالا توضیح داده شد انجام دهید.

دانلود رایگان مقالات.

مقالات ISI