1401 Views
2017 Dec 18technology
img

لیست زیر که توسط وبسایت Startups.co.uk منتشر شده بر اساس فاکتور هایی از قبیل سرمایه گزاری، تعداد کارمندان، مشتریان، پتانسیل پیشرفت و همچنین خلاقیت محصول دسته بندی شده است.

دو تا از ده استارت آپ برتر سال 2017 بریتانیا عضو پروژه The Battle Of The Beds از شرکت eve Sleep بودند

اقای Hipster darts غذای سگ و راحت ترین تشک دنیا را با هم ادغام کرد و در بین صد استارت آپ برتر سال 2017 قرار گرفت، براساس توصیه وبسایت ایندیپندنت با داشتن این دو مورد شب کاملی خواهید داشت!

پروژه رتبه بندی Startups 100 از سال 2008 تا کنون در حال خدمت رسانی است و ادعا میشود که طویل ترین شاخص رتبه بندی برترین استارت آپ های بریتانیا را داشته است. این لیست خرداد ماه امسال توسط وبسایت startups.co.uk منتشر شد و براساس عواملی از قبیل سرمایه گذاری، تعداد کارمندان، مشتریان، پتانسیل پیشرفت و همچنین خلاقیت محصول رتبه بندی را انجام میدهد. برای جایگیری در این لیست، استارت آپ ها میبایست بریتانیایی و دارای مالکیت شخصی باشند و همچنین تجارت خود را از ژانویه 2014 به بعد شروع کرده باشند.

در این جا نگاهی به ده تای اول این لیست می اندازیم.

10.Cornerstone

کورنراستون توسط Oliver Bridge تاسیس شد و یک سرویس اشتراک انلاین محصولات آرایشی و بهداشتی است.

مشتریان میتوانند از دامنه وسیعی از محصولات انتخاب کنند که شامل محصولات خود شرکت کورنراستون میباشد و برنامه ارسال محصولات را به نحو ذائقه خودشان خود اصلاح کنند.

اقای بریج در مصاحبه ای با وسایت startups.co.uk گفت:"من میخواهم صف مردان در فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی را از بین ببرم و همه را وادار به خرید محصولات از وبسایت کورنراستون کنم."

"من میخواهم به فروش صد میلیون دلار تا سال 2020 برسیم."

کورنراستون حالا بیش از 100,000 مشتری در بریتانیا دارد.

9.Social Chain

این استارت آپ در سال 2014 توسط Steve Bartlett و Dominic McGregor تاسیس شد، Social Chain یک آژانس بازاریابی شبکه های اجتماعی است که کمپین هایی تبلیغاتی برای دیزنی و BBC برگزار کرده است. این استارت آپ شهرت جهانی در برند های تجاری معروف از قبیل Sporf، Student Problems و Love Food دارد و از موفقیت فراگیر خود در پروژه کمپین تبلیغاتی "منچستر: خوش آمدی زلاتان" نهایت لذت را میبرد!

همه اعضای این تیم زیر 26 سال سن دارند، این عامل به آن ها کمک میکند تا کمپین با نسل جوان ارتباط عاطفی بهتری برقرار کند.

Social Chain اخیرا در برلین و نیویورک دفتر هایی تاسیس کرده است.

8.LeadStream UK

Matthew Milnes و Michael Hubbard در سال 2014 شروع به کار کردند، تخصص شرکت LeadStreamUK در مطالبات آنلاین مشتریان مربوط به شرکت های خدمات تجاری است، این شرکت مشتریان را با سهام داران مرتبط میکند کسانی که واقعا به دنبال قیمت گذاری بر محصولات خود هستند.

این شرکت 1700 درخواست از مشتریان را در هر روز دریافت میکند و 92 سهام دار در اختیار دارد، که شامل شرکت های تجاری و سایر واسطه ها میشود.


7.Bulb

اقای Amit Gudka ، بنیان گذار این شرکت و تامین کننده انرژی سبز، به ادعای خودش به مقدار یک پنجم ارزان تر از شرکت Big Six در زمینه انرژی های تجدید پذیر برق تولید میکند.

شرکت Bulb که ادعا میکند 20 درصد از شرکت Big Six ارزان تر کار میکند به حدود 30000 مشتری خدمات میدهد و با سرعت 400 درصد در سال رشد میکند.

"ما میخواهیم انرژی تجدید پذیر دموکراتیک داشته باشیم و با کمک به مردم در استفاده از تکنولوژی های جدید مثل خودرو های الکتریکی و سلول های خورشیدی مصرف انرژی را کاهش دهیم." هایدن وود و امت گدکا، بنیان گذاران Bulb در گفتگو با startups.co.uk.


6. Housekeep

توسط Avin Rahberu یک سرمایه گذار سابق که سابقه سرما گذاری در بیش از چهل شرکت با سود دهی بالا را در کارنامه دارد، استارت آپ Housekeep را ابداع کرد. این استارت آپ به شما اجازه میدهد تنها با فشردن یک دکمه، یک خدمت کار نظافت به منزل شما در لندن فرستاده شود.

این شرکت 20000 حساب مشتری به همراه 1000 مشترک دارد و در حال آماده شدن به گسترش تجارت خود به سرتاسر بریتانیا است.


5.Simba Sleep


 سال گذشته توسط کاکس و استیو راید تاسیس شد، شرکت SIMBA Sleep وارد رقابت تجاری در حال افزایش شده است که میخواهند به مشتریان پیشرفته ترین تشک در دنیا را ارائه دهند.

تکنولوژی این محصول تشکیل شده از یک لایه فوم و فنر است، در نهایت به ادعای شرکت SIMBA  این محصول به خوبی کسی که در این تشک قرار میگیرد را میپوشاند.

این شرکت 17.5 میلیون پوند سود دهی داشته است، همچنین این شرکت قصد دارد خروجی خود را سه برابر کرده به بازار های اروپا و آسیا و خاورمیانه گسترش یابد.


4.،Tails

این استارت آپ توسط تیمی از دوست داران سگ ها در سال 2014 شروع به کار کرد، tails.com یک سرویس اشتراکی عذای مناسب سگ هاست، با یک هدف ساده: "تغییر دنیای غذای حیوانات خانگی به سمت بهتر شدن."

این حرکت اخلاقی به این صورت کار میکند که با توجه به وزن، سن، جنسیت و نژاد برای سگ های گرسنه سرتاسر بریتانیا غذا فراهم میکند، در این برنامه غذایی نیاز های بخصوص تغذیه ای حیوانات در نظر گرفته شده است.

وبسایت Tails.com  حدود 650000 مشتری ثابت دارد و برای خود هدف کسب و کاری با 20 میلیون پوند تا انتهای امسال را در نظر دارد.


3.Perkbox

شرکت Perkbox در نظر دارد تا خستگی و خکودگی را از تجارت های کوچک بزداید و بجای آن خوشحالی و تحرک را به وسیله فراهم کردن مزایای شغلی برای کارمندان به وجود آورد.

خدمات این شرکت با پاداش هایی از قبیل بیمه کردن رایگان تلفن موبایل و تخفیف بلیط سینما سعی در افزایش روحیه تیمی شرکت ها دارد.بعضی  از مشتریان این استارت آپ شرکت های بزرگی مثل British Gas و Holland & Barrett میباشد.

در اکتبر سال گذشته، شرکت Perkbox توسط موسسه Sir Andrew Murray در میان تعدادی از استارت آپ های امن قرار گرفت.


2.Flight Club

این کلوپ Ally Pally نبود بلکه کلوپ Shoreditch با 390 نفر گنجایش بود که انقلابی در تصور ما از بازی دارت ایجاد کرد.

این استارت آپ توسط Steve Moore و Paul Barham در سال 2014 شروع به کار کرد، Flight Club در نظر دارد تا از طریق اسکوربورد های الکترونیکی ورزش دارت را به قرن 21 بیاورد، بازی های چند نفره سریع، تورنومنت های بیش از صد نفره و مسابقات یک در مقابل یک، در حالی که یکی از اصول اولیه و اساسی در بازی دارت را با خود حفظ میکند: نوشیدنی.

"ما میدانیم که مردم به آسانی حوصله شان سر میرود، بنابراین ما در حال ارتقای خدمات خود به صورت دائمی هستیم. ما اگاهیم و به خاطر موفقیت هایی که تا کنون کسب کردیم از خود راضی نمیشویم." این مطالب را بنیان گذاران به startups.co.uk گفتند و همچنین قصد دارند شعبه دوم خود را به زودی در خیابان اکسورد ایجاد کنند.

از عمد با به طور اتفاقی، Flight Club تیمی متشکل از 180 نفر دارد.


1.eve Sleep

شرکت eve Sleep مشابه first direct برای مشتریان تشک در بریتانیا، پس از پیروزی بر شرکت the battle of the beds ظهور کرد، از سال 2016 و عرضه اولیه سهام آن ها در ماه های ابتدایی که سود 355 درصدی داشتند ارزش سهام به 2.6 تا 12 میلیون پوند رسید.

به کمک سرمایه گذاری 17 میلیون پوندی، شرکت eve Sleep در ده کشور تجارت میکند و حالا در خیال گسترش محصولات کالای خواب فراتر از تشک میباشد.

"ما افرادی را در اطراف خود میدیدیم که انتظار چنین پتانسیل و پیشرفتی را از ما نداشتند." Jas Bagniewski در گفتگو با سایت startups.co.uk گفت. "ما با بی توجه به افراد بسیاری که اعتقاد نداشتند ما صنعت تشک سازی را متحول خواهیم کرد گذر کردیم. اما این بی توجهی آن ها ما را آشفته نکرد، این فقط به این معنی بود که وقتی برای خود هدفی مشخص میکنیم باید بیشتر تلاش کنیم.

حداقل او بعد از یک روز کاری دشوار میتواند از یه خواب خوب مطمئن باشد.