59 Views
2018 Mar 10NewsGaming
img

1. Rules of Survival

Rules of Survival یکی از بازی های جذاب برای طرفدارن بازی های سبک نبردی، می باشد. این بازی بصورت روان و بدون اشکال روی iPhone 7 Plus اجرا می شود. این بازی مثل بازی هایی دیگر در این سبک، بصورت تکی و چند نفره اجرا می شود. شما باید در این بازی تا جایی که می توانید زنده بمانید و از خود محافظت کنید. اگر دوست دارید تکی بازی کنید، اگر نه؛ تا 4 نفر می توانید همبازی جمع کرده و با دوستانتان بازی کنید. 


2. Lara Croft Go

Theme این بازی پازل مانند، درست مثل بازی Tomb Raider می باشد. Lara Croft Go یک بازی استراتیژیکی است که سبکی مانند Hitman Go دارد. شما باید به ویرانه های خراب بروید و موانع را از پیش روی خود بردارید. برخی محدودیت ها مثل زمان و محدودیت تعداد حرکات از این بازی برداشته شده، پس می توانید با خیالی راحت تر بازی کنید! این بازی نیازی به اتصال اینترنت ندارد، پس می توانید در طول پرواز خود، با آن مشغول باشید!


3. Riptide GP: Renegade

Riptide GP: Renegade یکی از آن بازی هایی است که به نظر می رسد دیگر تکرار نخواهد شد! این بازی یک گرافیک بسیار بالا و جذابی دارد. در این بازی یک مسابقه بین جت اسکی ها را در پیش دارید. باید تمام رقبای خود را پشت سر بگذارید و زودتر از همه آنها به خط پایان برسید.


4. Tiny Wings

توسعه دهنده آلمانی Andreas Illiger تنها تا به حال یک بازی را برای تلفن همراه منتشر کرده است، اما چه بازی ای است! قطعا از سال 2012  نام بازی Tiny Wings را شنیده اید. در این بازی باید با لمس های تکی و متوالی یک پرنده را تا رسیدن به مقصدش از خطرات راه مصون بدارید. این بازی در طول سالیان آپدیت شده و بهبود یافته. Tiny Wings با محیط ساده ی خود طرفداران زیادی را جذب به خود کرده است.


5. Pumped BMX series

اگر سواری با دوچرخه های BMX را دوست دارید، حتما این بازی را امتحان کنید. Pumped BMX احتمالا بهترین بازی در کلاس خود است. در این بازی باید از مسیرهای سخت عبور کنید و مانور دهید و با کم و زیاد کردن سرعت خود، مسیر را طی کنید. این بازی در چند نسخه ارائه می شود، فرق این نسخه ها؛ آهنگ های متن این بازی ها می باشد.


6.  Beholder

Beholder سزاوار جایگاه افتخاری در کنار عناوین بازی هایی در این سبک می باشد! در این بازی شما به عنوان صاحبخانه با داشتن بیش از یک بلوک آپارتمان، باید جاسوسان در این خانه را پیدا کنید و یا خود جاسوسی کنید! شما می توانید با قوانین دولت بازی کنید یا به صورت مخفیانه به افراد تحت مراقبت خود کمک کنید، اما در معرض خطری بزرگ هستید؛ هر عمل دارای عواقب ناشی از آن است!


7. Out There

این بازی، داستان فضانوردی است که متوجه می شود دیگر در مدار مخصوص به خود به دور زمین نمی چرخد. او در مدار خود نیست، در واقع، او حتی در منظومه شمسی نیز نیست. او نمی داند که کجاست و تکنولوژی بیگانه غیرقابل اعتمادی در اطراف او وجود دارند. شما باید در بین طریق موقعیت های خطرناک به دقت مانور دهید و به هنگام حرکت در بین ستارگان، با مدیریت منابع محدود خود مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید.در واقع شما در این بازی به دنبال راه خانه ی خود می گردید.


8. Hero Academy 2

در این بازی شما باید به مصاف ارتش های عجیب و غریب و بیگانه بروید. صاحب این ارتش می تواند دوست شما یا هوش مصنوعی برنامه باشد. این بازی، با انیمیشن های زیبا و زنده طراحی شده است. این بازی از نوع بازی هایی است که شما را بسیار سرگرم خود می کند.


9. Mushroom 11

Mushroom 11 یک بازی فکری جالب است. این بازی شبیه به هیچ بازی در ژانر خود نیست. شما باید سلول های قارچ را در این بازی برش بزنید که در اثر هر برش سلول های جدیدی بوجود می آیند، با هرس کردن دائمی قارچ شما آنرا به اشکال جالبی در می آورید که به صورت یک پازل باید روی هم جفت و جور بشوند. تمام کردن مراحل این بازی مستلزم فکر کردن زیاد است!


10. Rayman pack

Rayman pack یک بازی سرگرم کننده با گرافیکی زنده و جذاب است. در این بازی مثل تمام بازی های این سبکی ، باید با لمس ها پی در پی خود مانع از برخورد عنصری با عناصر مزاحم دیگر بشوید. هر چه بیشتر در این بازی پیش بروید، مراحل ، موانع و کاراکترهای جدیدتری نیز می بینید.


IOS

بازی های برتر iOS