69 Views
2018 Jan 13technology
img
استفاده از دوربین‌های هوشمند برای حفاظت از منزل به دلایل مختلفی ازجمله حریم خصوصی دشوار است اما در CES امسال یک دوربین هوشمند وجود داشت که راه‌حل هوشمندانه‌ای برای حل مشکلات مطرح‌شده داشت .
Angee دوربین هوشمندی است که در سال 2015 پایه‌گذاری شد و اکنون روانه بازار شده است . این دوربین قادر به چرخش 360 درجه است و می‌توانید آن را روی دیوار نصب کنید . این دوربین متوجه می‌شود شما در منزل هستید و راه‌حل هوشمندانه‌ای برای احساس ناراحت‌کننده‌ای است که همیشه دوربین در حال دیدن شما است .
Angee مانند سایر دوربین‌های خانگی ازجمله Canary یا Netatmo Home در قسمت درب ورودی منزل نصب می‌شود  و هرگاه شخص ناشناسی وارد منزل شود به شما هشدار می‌دهد . اما   Angeeشده انعطاف‌پذیری بیشتری دارند.
دو دوربین ذکرشده دیگر قادر به چرخش 360 درجه نیستند اما این خیلی مسئله مهمی نیست اگر در قسمت درب ورودی نصب شوند ولی Angee قطعه کوچکی دارد که باید بر روی در نصب شود تا باز شدن در را به شما اطلاع دهد . Angee یک دوربین گران‌قیمت با حاشیه امنیتی خوب است .
شرکت‌های دیگر مانند لنوو و گوگل نیز در فکر ساخت دوربین‌های هوشمند برای منزل هستند زیرا این Angee  با فروش خوبی مواجه شده است . این شرکت قصد دارد در ماه مارس Angee را برای فروش به قیمت 349 دلار  در سایت خودش قرار دهد .دوربین های امنیتی

دوربین های هوشمند