22 Views
2018 Jul 11Training
img

توضیحات

آشنایی با نرم افزار ۳D MAX:


نرم افزار ۳D MAX یکی از کاربردی ترین نرم افزار های روز دنیا در طراحی فضای داخلی است. هرچند امروز علاوه بر دکوراسیون داخلی، برای طراحی های بیرون و شهرسازی نیز از این نرم افزار قدرتمند استفاده می شود. با توجه به آنچه گفته شد، شرکت در دوره آموزش ۳D MAX برای اکثر علاقمدان به حوزه طراحی داخلی و همچنین معماری ضروری است. فراموش نکنید که ما دوره آموزش ۳D MAX را برای تمام سطوح برگزار می کنیم. بنابراین نگران یادگیری نباشید

برای  مشاهده دیگر اموزش ها به لینک زیر کلیک کنید

http://yon.ir/DvvnT

کاربرد نرم افزار طراحی سه بعدی ۳D MAX


شما در دوره آموزش ۳D MAX با قابلیت ساخت مدلهای سه بعدی، متحرک سازی و رندر گیری آشنا خواهید شد. نرم‌افزار ۳D MAX یکی از قدرتمندترین برنامه های طراحی مدلهای سه بعدی، انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری است.

طی سال های اخیر که دکوراسیون داخلی و بیرونی از اهمیت بیشتری برخوردار شده تری دی مکس نیز از طرفداران بیشتری در بخش های مختلف صنعت ، هنر ، سرگرمی و … برخوردار شده است.


نرم افزار سه بعدی ۳D MAX و معماری

امروزه اکثر معماران و گرافیست‌ها از ۳D MAX برای پیش‌نمایش بناها و مدل‌هایی که هنوز ساخته نشده‌اند، استفاده می کنند. از کاربرد دیگر این نرم افزار در معماری تبدیل پلانهای ساده به شکل سه بعدی می باشد. از قابلیت های خوب این برنامه این است که از نقشها و ترسیمات انجام شده در نرم افزار AutoCAD که برای معماران اهمیت بسیار دارد نیز پشتیبانی می کند. همچنین همانطور که گفته شد به کمک تری دی مکس میتوان نماهای داخلی ساختمان را طراحی و مشاهده نمود.

مدرک بین المللی دوره آموزش ۳D MAX


شما با شرکت در دوره آموزش ۳D MAX علاوه بر یادگیری این نرم افزار مهم می توانید ۲ مدرک معتبر و مهم دریافت نمایید. اول مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای. دوم، مدرک بین المللی از موسسات خارجی و به زبان انگلیسی. باید ذکر شود که هر دو مدرک ارائه شده از طرف آموزشگاه ۳D MAX آریا تهران معتبر و قابل استفاده در اکثر کشور های جهان می باشد.

مهارت پیش نیاز شرکت در دوره آموزش نرم افزار طراحی ۳D MAX

رایانه کار مقدماتی یا ICDL درجه ۲

برای اطلاعات بیشتر  به سایت www.aryatehran.com