78 Views
2018 Apr 01Trainingtechnology
img

آیا شما موقع خریداری یک کالا به کیفیت آن اطمینان دارید؟ درواقع کمتر کسی را میتوان یافت که از خرید خود بطور کامل مطمئن باشد اما اپلیکیشن دکمه به عنوان یک شبکه اجتماعی خرید، این مشکل را برطرف کرده است.


هرچند طرز کار و ویژگی های برنامه فوق در معرفی تصویری ابتدای آن آمده اما باید تا انتهای این مطلب با ما باشید تا دکمه را بهتر بشناسید. بعد از دیدن معرفی تصویری ۷ صفحه ای، وارد بخش اصلی این شبکه اجتماعی میشوید که لیست کالاها همراه با تصویر و قیمت در آن به چشم میخورد.

قبل از هر اقدامی بهتر است به قسمت پروفایل یا منوی کناری بروید و یک حساب کاربری در این اپلیکیشن اندرویدی ایجاد کنید. این کار با وارد کردن نام کاربری، تلفن همراه یا ایمیل و رمز عبور دلخواه انجام میشود


کالاهای مورد علاقه خود را ببینید

همانطور که گفتیم در بخش اصلی دکمه، همه کالاهای قابل خریداری در هر دسته بندی قابل مشاهده هستند. اگر میخواهید فقط اجناس مورد علاقه خود را ببینید، باید به قسمت جستجو بروید. در این صفحه یک ابزار جستجو وجود دارد که میتوانید با تایپ کلمه موردنظر، کالاهای مطابق با آن را بیابید. در اینجا دکمه ای تحت عنوان “علایق من” به چشم میخورد که با لمس آن صفحه ای با بخش های زیر باز میشود: 

دوستان : با دنبال کردن سایر کاربران این شبکه اجتماعی، کالاهایی که آنها خریداری کرده یا پسندیده اند برای شما به نمایش درمی آید.

بوردها : در این برنامه امکان ایجاد بوردهایی از کالاهای منتخب توسط کاربران پیش بینی شده است. شما میتوانید با دنبال کردن این بوردها، در سلیقه دیگران مشترک شوید و اجناس مورد علاقه آنها را ببینید.

فروشگاه ها : کالاهای موجود در این اپلیکیشن از فروشگاه های اینترنتی معتبر تامین میگردد که با دنبال کردن این فروشگاه ها، میتوانید کالاهای مرتبط به آنها را در صفحه جستجو مشاهده نمایید.

دسته بندی : اگر قصد دارید که کالاهای مربوط به یک دسته بندی برایتان به نمایش درآید، میتوانید دسته موردنظر خود را دنبال کنید.

نکته : بعد از مشخص کردن علایق، هر بار که به بخش جستجو بروید لیست متفاوتی از کالاها را بر اساس سلیقه خود و به صورت تصادفی خواهید دید.

قبل از خرید، نظر دیگران را بدانید

مهمترین مزیت دکمه برای شما، انتخاب آگاهانه کالا قبل از خرید میباشد. در سومین بخش از این اپلیکیشن، نظراتی که دیگران درباره کالاهای مختلف داشته اند در زبانه پست ها نشان داده میشود. با لمس هر پست میتوانید متن کامل آن را بخوانید و از امکاناتی مثل اشتراک گذاری، پسندیدن و مشاهده نظرات سایر کاربران بهره ببرید. در اینجا دکمه مشاهده و خرید کالا نیز وجود دارد.

زبانه دوم در بخش این بخش، مربوط به بوردهایی میشود که دیگران از کالاهای مورد علاقه خود ایجاد کرده اند. با اشاره بر روی هر مورد، میتوانید کالاهایی که در همان بورد ذخیره شده را ببینید. اگر سایر کاربران این شبکه اجتماعی، شما را دنبال نموده یا پست ها و نظراتتان را لایک کنند، گزارش این کارها در زبانه فعالیت ها از همین بخش قابل مشاهده خواهد بود.

نکته : با لمس نام کاربری هر کدام از افراد، میتوانید صفحه پروفایل او را مشاهده کنید.


چه کالاهایی تخفیف خورده اند؟

یکی از مفیدترین بخش های دکمه که بدون تردید به آن علاقه نشان میدهید، مربوط به نمایش کالاهای تخفیف دار میشود. در این صفحه مانند بخش اصلی برنامه، فهرستی از اجناس متنوع به چشم میخورد که علاوه بر نام فروشگاه، عکس، عنوان و قیمت کالا، میتوانید قیمت تخفیف خورده آن را هم ببینید. در این فهرست و کنار هر مورد، یک منوی سه نقطه نیز وجود دارد که با اشاره بر روی آن، گزینه های زیر در اختیارتان قرار میگیرد: 

لایک 

به اشتراک گذاری

نظرات

جزئیات بیشتر محصول

مشاهده فروشگاه

  نکته : بر روی تصویر هر کالا یک دکمه دایره ای به صورت محو دیده میشود که با لمس آن گزینه های پسندیدن، ذخیره کردن در بورد، نوشتن نظر (پست یا نقد) و اشتراک گذاری در دسترس قرار خواهد گرفت.

در مورد صفحه جزئیات کالاها بیشتر بدانید

در دکمه هر کالا دارای یک صفحه برای نمایش جزئیات میباشد که در آن میتوانید موارد زیر را ببینید: 

نام و لوگوی فروشگاه عرضه کننده 

دسته بندی کامل از کل به جزء

تصاویر کالا

عنوان و قیمت محصول

توضیحات و مشخصات فنی (در دو زبانه جدا)

نظرات کاربران

پست ها و نقدهای دیگران درباره کالا

مشاهده در سایت عرضه کننده

علاوه بر موارد بالا، امکانات دیگری نیز در صفحه جزئیات محصول وجود دارند. برای مثال شما میتوانید کالا را بپسندید و یا اطلاعات آن را به اشتراک بگذارید. تعداد لایک ها و به اشتراک گذاری ها هم نشان داده میشود. با لمس دکمه ذخیره (save) نیز امکان افزودن کالا به بورد اختصاصی شما به وجود می آید.


امکانات موجود در صفحه پروفایل

دکمه به عنوان یک شبکه اجتماعی خرید، دارای یک بخش پروفایل نیز هست که علاوه بر ویرایش اطلاعات کاربری در آن، میتوانید از امکانات زیر هم بهره ببرید: 

لیست مخاطبان : در این صفحه فهرست دنبال کنندگان شما به همراه کاربرانی که دنبال کرده اید، نشان داده میشود. علاوه بر این، امکان مشاهده لیست مخاطبین دستگاه و دعوت آنها به برنامه وجود دارد. یک ابزار جستجو برای پیدا کردن سایر کاربران نیز به چشم میخورد. 

پیشنهادات من : همه پیشنهادها، نقدها و نظراتی که درباره کالاها داده اید، از این قسمت قابل مشاهده هستند. 

بوردهای من : برای مدیریت بوردهای خود و اضافه کردن موارد جدید، میتوانید به این بخش وارد شوید. 

نکته : تعداد فالوئرها و فالوئینگ های شما نیز در صفحه پروفایل به نمایش درمی آید.

اپلیکیشن اندروید

برنامه اندروید

اندروید

اپلیکیشن