216 Views
2018 Mar 16technology
img

بیل گیتس به واشنگتن می رود.

بر اساس گزارشی از CNN و با استناد به برنامه ی زمانی ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده ی آمریکا در روز پنج شنبه با رئیس و موسس شرکت مایکروسافت، بیل گیتس دیدار خواهد کرد. با اینکه کاخ سفید جزئیات بیشتری از این دیدار در اختیار نگذاشته است، یک منبع آگاه اعلام کرده است که کمک های خارجی موضوع اصلی این دیدار خواهد بود.

بیل گیتس از افرادی است که خواهان قطع کمک و دخالت در کشور های همسایه هستند. او در این مورد گفته است که برای پول های هزینه شده برای کمک به کشور های دیگر ایده هایی دارد.

ترامپ ماه گذشته چهره ای جدید از خود نشان داد و با یکی از منتقدان خود- رئیس شرکت تیتان- دیدار کرد. بیل گیتس در ماه گذشته دوباره در بیانیه ای از ترامپ درخواست کرد تا کمک به کشور های دیگر را قطع کند. گیتس همچنین اظهار کرد که جهان مکان امنی نخواهد بود زمانی که بسیاری از ساکنان آن گرسنه و بیمار باشند.

بیل گیتس تنها فرد صاحب نام در حوزه ی تکنولوژی نیست که با ترامپ مشکل دارد، بلکه بسیاری از افراد صاحب منصب این حوزه با رفتار ها و عملکرد ترامپ مشکل دارند. یکی از دلایلی که تنش میان پرچم داران تکنولوژی و ترامپ را افزایش داد، قانون منع ورود مردم برخی از کشور ها بود که قوانین بین المللی را زیر پا گذاشت.

باید منتظر ماند تا از نتیجه ی دیدار روز پنج شنبه مطلع شویم.

منتظر انتشار اخبار این دیدار از تحریریه ی eDanesh باشید.


بیل گیتس

ترامپ

مایکروسافت

آمریکا

کاخ سقید

واشنگتن

رئیس جمهور

Trump

Bill gates