132 Views
img

شرکت HP اعلام کرد خط جدیدی از لپ تاپ ها، صفحه نمایش ها و رایانه های دسکتاپ مقاوم در برابر مواد تمیز کننده را برای افرادی که در بیمارستان ها و مطب های پزشکی کار می کنند، راه اندازی خواهد کرد.

سه محصول در این حوزه ارائه می شود: رایانه دسکتاپ EliteOne 800 Healthcare Edition All-in-One، نمایشگر 27 اینچی Healthcare Edition Clinical Review و نوت بوک EliteBook 840 Healthcare Edition.

لپ تاپ مذکور به شما اجازه می دهد تا در زمانی که صفحه کلید و نمایشگر لمسی آن را تمیز می کنید آنها غیرفعال شوند تا به صورت تصادفی تغییری در برنامه های لپ تاپ ایجاد نشود. همه این سه محصول به نحوی طراحی شده اند تا در مقابل تمیز شدن با دستمالهای آنتی باکتریال صدمه نبینند و به این صورت با ضدعفونی کردن آنها بتوان از انتشار عفونت ها و بیماری های مختلف جلوگیری کرد.شرکت HP چند ویژگی دیگر را نیز برای کمک به کارکنان بیمارستان ها به این محصولاتش اضافه نموده است. صفحه نمایش نوت بوک لمسی بوده و قادر است لمس را از پشت دستکش های مخصوص نیز تشخیص دهد. هر سه محصول نوت بوک، رایانه دسکتاپ و نمایشگر دارای اسکنر RFID هستند تا کارکنان بیمارستان بتوانند با استفاده از کارت های شناسایی دیجیتال خود وارد سیستم شوند. نوت بوک مذکور اسکنر اثر انگشت نیز دارد.

شرکت HP یکسری موارد امنیتی را نیز برای جلوگیری از سوء استفاده از پرونده های مراقبت های بهداشتی در این محصولاتش اضافه نموده است. الیت بوک (نوت بوک) مورد نظر دارای یک کنترل امنیتی فیزیکی است که دسترسی هکرها را به آن سخت تر می کند. این نوت بوک همچنین دارای یک صفحه نمایش خصوصی است به طوری که افراد دیگر وقتی در کنار کاربر قرار دارند نمی توانند از کناره ها مطالب روی صفحه نمایش را بخوانند.

قرار است الیت بوک در ماه مه وارد بازار شود، در حالی که نمایشگر و رایانه دسکتاپ در ماه ژوئن عرضه خواهند شد.


HP

نوت بوک

الیت بوک

بیمارستان