63 Views
2018 Jan 09Newstechnology
img

شرکت چینی ZTE ، که بخاطر گوشی های مقرون به صرفه اش ، معروف است ، در روز سه شنبه و در مراسم CES ، اعلام کرد که با همکاری شرکتی فعال در زمینه ی نرم افزار های امنیتی به نام Wearsafe و شرکت تولید کننده ی پردازنده های Qualcomm ؛ قصد دارد ، تا محصولات جدیدی را در زمینه ی ابزار های پوشیدنی تولید و عرضه کند .

این محصولات ردیاب های پوشیدنیِ شخصی هستند که از بقیه ی گدجت های پوشیدنی ، کاربردی تر بنظر می آیند و در عملکرد بسیار شبیه به ردیاب های تناسب اندام smartwatches و عینک های هوشمند هستند . این یک دسته بندی جدید نیست ، چرا که محصولات این چنینی سالهاست در بازار وجود دارند . اما ZTE امید دارد با بکار بردن پردازنده های قوی کوالکام و نرم افزار های جالب شرکت Wearsafe ؛ در زمینه ی این محصولات ، فناوری های مدرنی را عرضه کند . جف یی، معاون مدیر بازاریابی و استراتژی محصولات ZTE، می گوید : " همکاری بین شرکت های ZTE ، Wearsafe و Qualcomm ، نسل جدیدی از راه کار های امنیت شخصی را به دنیای تکنولوژی عرضه می کند "

با وجود اینکه درآمد زیاد شرکت ZTE از گوشی های مقرون به صرفه خود است ، اما این شرکت بطور قابل توجهی در حال معرفی محصولاتِ نوآورانه و خلاقانه به بازار تکنولوژی می باشد . این شرکت همچنین پروژکتورهای مبتنی بر Android تولید می کند و اخیرا نیز یک گوشی که دارای دو صفحه نمایش است را روانه ی بازار کرده است . همچنین گوشی دیگری به نام Hawkeye ، توسط این شرکت تولید شده که در آن می توانید ، بدون لمس صفحه نمایش ، کارهای خود را انجام بدهید !

ZTE از پردازنده Snapdragon Wear 1100 Qualcomm بعنوان پردازشگر و بستر نرم افزاری Wearsafe در محصول خود استفاده خواهد کرد . که دارای ویژگی های خاصی مثل کم مصرف بودن انرژی هستند . همانند تمام مدل های مشابه ، این ابزار برای مطلع کردن بقیه در مواقع اضطراری استفاده می شود . همچنین این نرم افزار اطلاعات کاربر را نیز در هر لحظه در خود ذخیره می کند . اطلاعاتی مثل مکان دقیق ، سرعت و هر گونه اطلاعات صوتی مرتبط با شرایط . ZTE می گوید با تولید این محصول در واقع محصولی از یک دسته بندی قدیمی را تولید می کند اما کوالکام ، از ورود خود به یک دسته بندی جدید ، راضی بنظر می رسد ! 

Pankaj Kedia، مدیر ارشد مدیریت محصول در Qualcomm Technologies می گوید : " ما قصد داریم تا محصولی را تولید کنیم که در سراسر ایالات متحده و بعد از آن سراسر جهان ، از آنها استفاده کنند.


ZTE

Wearsafe

Qualcomm

Snapdragon Wear 1100 Qualcomm

Qualcomm Technologies

زد تی ای

کوالکام