137 Views
2018 Jun 02Newstechnology
img

حافظه اس دی که یک کارت حافظه غیرفرار است که به طور گسترده در وسایل قابل حملی چون تلفن همراه،دوربین دیجیتال، کنسول بازی دستی، تبلت و ابزار راهیابی جی پی اس استفاده می شودند.


 کمپانی مشهور PNY رم میکرو اس دی جدید خود را در روزهای آینده معرفی می کند. به نظر می رسد این کمپانی مشهور برای مراسم Computex 2018 قصد دارد رقابت جدید و پرقدرتی را با رقبای خود به راه بیندازد. در این راه این کمپانی مشهور به نظر با سختی های زیادی همراه خواهد بود.


در اوایل سال جاری شرکن اینتگرال رم میکرو اس دی ۵۱۲ گیگابایتی خود را معرفی کرد. این اتفاق شروعی برای ساخت رم های میکرو اس دی با همین حافظه داخلی توسط کمپانی های دیگر با مشخصات متنوع شد. نخستین شرکتی که رقابت را آغاز کرد PNY است که قصد دارد در مراسم Computex 2018 از جدید ترین محصولات خود رونمایی کند. این محصولات که شامل یک رم میکرو اس دی و نسل جدید کارت حافظه SSD است به نظر سال خوبی را برای این شرکت رقم خواهند زد.


این رم میکرو اس دی ۵۱۲ گیگابایتی قرار است با قیمتی بالاتر از رقیب خود یعنی با قیمت ۳۵۰ یورو روانه بازار خواهد شد این در حالی است که اینتگرال رم میکرو اس دی خود را با قیمت ۳۳۰ یورو روانه بازار کرد. حافظه جانبی PNY با باس UHS-I U1 و نرخ V10 می تواند صد هزار عکس با رزولوشن ۱۸ مگاپیکسلی و یا ۸۰ ساعت ویدئو با رزولوشن ۱۰۸۰ را در خود ذخیره کند.اتفاقی که برای بسیاری از کاربران که اطلاعات بسیار زیادی دارند خبر بسیار خوشایندی محسوب می شود


همچنین نسل جدید کارت های حافظه SSD با نام ELITE-X معرفی خواهد شد. این سری کارت حافظه می تواند با سرعت ۸۰۰ مگابیت بر ثانیه قابلیت خواندن اطلاعات و با سرعت ۶۶۰ مگابایت قابلیت نوشت اطلاعات را دارد . این سری مارت حاظه SSD ظرفیت هایی از ۲۴۰ گیگابایت تا ۹۶۰ گیگابایت را خواهد داشت باید دید آیا PNY می تواند رقبای قدرتمند خود در این مسیر را شکست دهد 

رم های میکرو

میکرو اس دی