79 Views
2018 Mar 02Newstechnology
img

از ابتدای معرفی گوشی های Essential رنگ های " مسی " و " Ocean Depths " بیشتر از همه مورد استقبال قرار گرفت. در چند سال گذشته گوشی های بسیار زیادی آمده و به فروش رفته اند، می توان گفت هیچ کدام از آنها، رنگ هایی مثل گوشی های Essential نداشتند، رنگOcean Depths یکی از چشم نواز ترین گوشی هایی است که تا کنون مشاهده شده است. این رنگ مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب کرده و محبوبیت زیادی را در بین رنگ های دیگر این گوشی پیدا کرده است.


این شرکت رنگ Ocean Depths را در تعداد بسیار کم تولید کرد، که دلیل آن برای همگان واضح نیست. در سال گذشته کمتر از 90 هزار عدد از گوشی های Essential فروش رفت ، شاید این دلیلی بر کم بودن تیراژ رنگ Ocean Depths گوشی Essential  باشد. در کنار این رنگ، دو رنگ دیگر از این گوشی نیز چندی پیش به بازار عرضه شد. Copper Black که پشت این گوشی حالت رنگ سیاه و سفیدِ مسی رنگ داشت . رنگ دیگر این گوشی Stellar Gray بود که حالتی شبیه به خاکستری کم رنگ داشت. 


رنگ دیگری نیز بعد از این رنگ ها به نام Halo Gray معرفی شد، که تنها سایت آمازون آنرا می فروخت. 

رنگ Copper Black بنظر رنگ خوبی میاید، لبه های این گوشی درخشان است و اما روشنی آن به اندازه ی رنگ Ocean Depths  نمی باشد. Stellar Gray نیز با داشتن یک حالت مات، در دست گرفتن گوشی را لذت بخش می کرد و لبه های گوشی در این رنگ کمی تیره تر از قبل می شد. 


6 ماه از اولین انتشار گوشی های Essential می گذرد که در این مدت Essential بهبود های زیادی را برای گوشی هایش اجرا کرده ( مثل ارتقا دوربین ها و ارتقا سیستم عامل به اندروید 8 ) در حال حاضر بهترین نسخه از این گوشی ها در بازار می باشد اما هنوز بنظر می رسد قیمت آنها گران است. اما روشن است که Essential در این مقطع متوقف نمی شود و همواره قصد دارد روی بهبود گوشی های خود مانور بدهد و گوشی های بهتری را به مشتریان عرضه کند.


Essential

Ocean Depths

Copper Black

Stellar Gray