244 Views
2017 Dec 26Trainingtechnology
img

عیب یابی مشکلات فنی با buzzwords

وقتی که در خانه لوازم خانگی با مشکلی برخورد میکند ، چه کاری انجام می دهید تا مشکل را بر طرف کنید ؟

احتمالا راه حل شما پرس و جو از گوگل است ! یا اگر شما راه حل مشکل خود را در گوگل نیافتید سری به دفترچه راهنمای وسیله میزنید تا چیزی بدرد بخور از آن پیدا کنید و مشکل خود را حل کنید. یا اگر هیچ کدام از این راه ها شما را در حل مشکلات همراهی نکردند ، تلفن را برمیدارید و به خدمات پس از فروش زنگ میزنید!


دیگر لازم نیست توضیح دهید که چه مشکلی برای دستگاه شما اتفاق افتاده است ! TechSee که سازنده آن یک شرکت اسرائیلی است پلتفرمی که با کمک واقعیت افزوده و هوش مصنوعی مشکل شما را بر خلاف خیلی از شرکت های دیگر که با نیرو های انسانی سر کار دارند حل می کند !


طریقه کار این پلتفرم اینگونه است ، وقتی که وسیله ای خراب شده است به شرکت سازنده آن زنگ می زنید و پشتیبانی آن شرکت برای شما لینکی برای شما ارسال می کنید ، با وارد شدن به لینک به خدمات مشتری شرکت اجازه می دهید مشاهده نمایشی از گوشی خود داشته باشد . همچنین می تواند مسائلی که میبینید را برجسته کند.


پلت فرم AR شرکت در حال حاضر توسط ده ها شرکت برای پشتیبانی فنی از جمله Vodafone، Orange، و سامسونگ استفاده می شود و این خدمات شامل تشخیص اصلی اساسی است که به عوامل کمک کننده کمک می کند مشکلات و راه حل ها را شناسایی کند. Eitan Cohen، بنیانگذار گفت که TechSee همچنین پلاتفرم کاملا اتوماتیک AI را برای دو شرکت دیگر ساخت اما او نمیتوانست آنها را نام ببرد زیرا این سرویس هنوز در حال آزمایش است.

کوهن به The Verge گفت: "سیستم تشخیص تصویر بسیار منحصر به فرد است، زیرا می تواند یک دستگاه را به شماره مدل شناسایی کند. "خطاهای صفحه نمایش را تجزیه و تحلیل می کند، مانند کدها که بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود ، مدل های مختلف را فقط با نگاه کردن به ویژگی ها مانند طرح های دکمه، اندازه متن، رنگ ها و غیره به رسمیت می شناسد." این اساس تشخیص صورت برای لوازم شما است.

هنوز هم مشکلات بالقوه ای در سیستم وجود دارد، به خصوص اگر AI موفق به تشخیص آنچه در مقابل آن نیست، یا مشغول ارائه پیشنهاد اشتباه باشد . اما این چیزی نیست که بتوان آن را با داشتن یک انسان به صورت دستی ثابت کرد. TechSee اعتماد به نفس دارد که در مسیر درست نیز قرار دارد و می گوید بازخورد اولیه یکنواخت مثبت است. کوهن می گوید: "مشتریان شادتر هستند، زمان تلف شدن کاهش می یابد و تکنسین های کمتری نیاز به ارسال دارند."

عیب یابی مشکلات فنی با buzzwords

شرکت TechSee

پلتفرم TechSee

پلت فرم TechSee

خدمات پس از فروش