9475 Views
2017 Dec 19Newstechnology
img

روز دیجیتال آمازون در تاریخ 29 دسامبر برگذار خواهد شد. 

شما می توانید از این پس همه محصولات دانلود شدنی، مانند برنامه ها، فیلم ها و بازی ها را از آمازون بخرید.

آمازون روز دیجیتال را پس از تعطیلات ماه دسامبر به ارمغان می آورد.

اگر با مفهوم "روز دیجیتال" آشنایی ندارید، کافی است روز دیجیتال را به عنوان اولین روز رونمایی آمازون در نظر بگیرید، اما با این تفاوت که روز دیجیتال برای همه محصولاتی است که می توانید دانلود کنید.


این خرده فروش عظیم، تخفیف در هزاران محصول، از جمله فیلم ها، برنامه ها، کتاب های الکترونیک و نمایش های تلویزیونی را به مشتریانش پیشنهاد می دهد. شرکت آمازون اعلام کرده است: این معاملات از نیمه شب تاریخ 29 دسامبر آغاز خواهند شد. مشتریان مشتاق می توانند از طریق صفحه amazon.com/digitalday در این بخش سایت ثبت نام کنند تا از اطلاعیه ها اطلاع یابند.

برخی از تخفیفات اعلام شده به این صورت است: 60 درصد تخفیف برای فیلم "Wonder Woman" در بخش ویدیوهای آمازون؛ 33 درصد تخفیف برای بازی هایی مانند Sonic Forces ، NBA 2K18 و Civilization VI ؛ و 75 درصد تخفیف برای برخی از کتاب های الکترونیکی.

این شرکت اولین روز دیجیتال خود را در آخرین روز فصل تعطیلات و همچنین در آخرین جمعه سال اعلام کرده است. این یک فرصت استثنایی برای آمازون است تا از سیل افرادی که می خواهند طی تعطیلات گجت های جدید بخرند، برای فروش محصولات دیجیتال خود استفاده کند.


آرون روبنسون، معاون بخش Appstore شرکت آمازون، در پاسخ به سوال در مورد روز دیجیتال سال گذشته، گفت: واکنش نسبت به روز دیجیتال سال گذشته فوق العاده مثبت بود و شرکت در نظر دارد تا تخفیف ها را دوباره ارائه دهد.


آمازون

روز دیجیتال

Amazon

Digital Day