13 Views
2018 Mar 30technology
img
اپل همه را شگفت‌زده کرد وقتی‌که در مورد ایده‌های جدید خلاقانه برای معلمان و دانش آموزان در شیکاگو در 27 مارس اعلام کرد که بر رویداد آموزش محور متمرکز است . اما در کارت دعوت اپل مشخص نشده است که عبارت " بیایید باهم یک سفر میدانی داشته باشیم " به چه چیزی اشاره می‌کند .
 حتی اگر اپل هیچ سرنخی به ما نشان ندهد ما می‌توانیم حدس بزنیم که در این رویداد چه رخ خواهد داد . در اینجا موارد مورد انتظار ذکرشده است :
ای پدهای جدید:
این شرط از همه آشکارتر است زیرا اپل در حال حاضر به‌سختی توانسته آی پد را به‌عنوان یک ابزار آموزشی وارد کلاس‌های درس کند . آی پدهای جدید و ارزان‌تر که دارای برخی از ویژگی‌های برتر  iPad Pro و باقیمت پایین‌تر هستند می‌تواند برای دانش آموزان عالی باشد .
همچنین ممکن است اپل  iPad Mini را یادآوری کند که از سال 2015 به‌روزرسانی نشده است. اپل می‌تواند این آی پد با صفحه‌نمایش کوچک را حتی کمتر از 329 دلار بفروشد و اندازه کوچک آن می‌تواند آن را برای دانش آموزان جوان قابل‌کنترل‌تر کند .
شایعاتی در رابطه باعرضه آی پدهای جدید اپل در اروپا وجود دارد و همچنین گفته‌شده که اپل قصد دارد مدل آی پد 295 دلاری را عرضه کند .
ClassKit
در ابتدا توسط   9to5Mac اعلام شد که اپل قالب  ClassKit جدید را بر اساس iOS 11.3  عرضه کرده است . بر اساس گفته Rambo  آی پد ClassKit گزینه‌ها جدیدی برای تولید برنامه‌های آموزشی به توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد که شامل توانایی توزیع آزمون‌ها  از طریق آی پد به دانش آموزان و گزارش مستقیم پاسخ‌ها به معلم است . ClassKit یکی از گزینه‌های تقریباً تضمین‌شده برای تمرکز بر رویداد آموزشی است.
MacBook / MacBook Air جدید
دیگر شایعات سخت‌افزاری در رابطه با رویداد آموزشی مک بوک جدید یا مک بوک ایر است که گفته‌شده اپل ممکن است برای عرضه نسخه ارزان‌تر مک بوک 13.3 اینچی برنامه‌ریزی کرده باشد .
Apple Pencil جدید
Apple Pencil فعلی دقیقاً یک دستگاه آموزشی نیست – قیمت آن 99 دلار است و فقط با iPad Pro کار می‌کند اما این رویداد آموزشی به اپل این شانس را می‌دهد که بتواند برای عرضه نسخه ارزان‌تر Pencil برنامه‌ریزی کند.
iBooks / Books
آخرین باری که اپل یک رویداد آموزشی را برگزار کرد سال 2012 بود که  iBooks 2 و یک برنامه جدید iBooks Author  را عرضه کرد تا تولید کتاب‌های درسی را آسان‌تر کند. این بدان معنی است که اپل می‌تواند به‌روزرسانی‌های خودش را نیز در این رویداد اعلام کند . علاوه بر این بر اساس گزارش بلومبرگ اپل قبلاً گفته بود که در حال کار کردن بر روی برنامه بهبودیافته  iBooks است .
ویژگی‌های دیگر آموزشی
اپل قبلاً ویژگی‌هایی به iOS با تمرکز بر آموزش اضافه کرده است – اپل فقط در اینجا می‌تواند اجازه پشتیبانی چندکاربره برای iPads را بدهد – و این امکان وجود دارد که این شرکت بتواند قابلیت‌های بیشتری را در این زمینه برای معلمان و دانش آموزان برای کاربرد iPads در کلاس درس اضافه کند .
درحالی‌که مواردی مانند   ClassKit و iBooks به شرکت‌های سازنده و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد راه‌های بهتری برای  تولید ابزارهای  آموزش با  iPad ایجاد کنند، اپل ممکن است برخی ویژگی‌های عمیق‌تر در سطح iOS  را داشته باشد که آن‌هم می‌تواند اعلام شود.
اگرچه این رویداد می‌گوید که بر آموزش متمرکز است اما اپل می‌تواند برخی از به‌روزرسانی‌ها را ارائه دهد . ما هنوز منتظر AirPower با شارژر بی‌سیم هستیم که در سپتامبر اعلام شد و iOS 11.3 هفته‌هاست که در بتا است . این رویداد مکان مناسبی برای اعلام روز عرضه این محصولات است حتی اگر آن‌ها برای آموزش و تکنولوژی مدرسه خیلی فوق‌العاده نباشند.


اپل

رویداد آموزشی

ClassKit

Apple pencil

iBooks

iPad Pro