83 Views
2018 Jan 17Newstechnology
img

چند روز پیش سامسونگ تایید کرد که Galaxy S9 را در ماه آینده میلادی و در مراسم MWC معرفی خواهد کرد. دقیقا همان چیزی است که انتظار می رفت !  پیش از این شایعاتی مبنی بر اینکه گوشی در اوایل ماه ژانویه در CES معرفی می شود ، وجود داشت ، چرا که این گوشی قصد داشت یک رقیب اساسی برای iPhone X باشد . با این حال، با نزدیک شدن به زمان نمایشگاه، مشخص شد که سامسونگ این گوشی را عرضه نمی کند . در حال حاضر طبق گفته های رسمی ، پس از معرفی محصول در MWC پیش رو ؛ این گوشی به مرحله ی پیش فروش رفته و پس از آن در فروشگاه های شهر ها ، قابل خریداری است .

ایوان بلس ؛ در روز سه شنبه در توییتر گفت که برنامه ریزی های خاصی را برای عرضه Galaxy S9 به بازار ها ، دارند . طبق اظهارات غیر رسمی این گوشی در روز 26 فوریه ، یعنی در اولین روز از مراسم MWC ، رونمایی و معرفی خواهد شد .


البته سامسونگ تمام مدل های S خود را روزی قبل از نمایشگاه بطور غیر رسمی عرضه می کند ( معمولا ! ) . MWC در روز دوشنبه جاری برگزار می شود ، در حالی که سامسونگ ممکن است ، در روزی یکشنبه از این گوشی رونمایی کند . اما بهرحال حدس های زیاد و متنوعی روی تاریخ دقیق این رونمایی زده شده ، که 25 یا 26 فوریه است .  این گوشی از ابتدای مارس از طریق سایت های آنلاین پیش فروش خواهد شد و جمعه ی بعد از روز اول مارس ؛ یعنی حدودا 30 روز دیگر ، این گوشی بدست مشتریان می رسد و از آن روز به طور فیزیکی در مغازه های سطح شهر یافت می شود . می توان گفت تمام این تاریخ ها شایعه است اما نه شایعاتی بسیار دور از انتظار ! تنها ممکن است یک یا دو روز اختلاف مشاهده بشود. 

Galaxy S9

سامسونگ

Samsung

New release