182 Views
2018 Jun 02technology
img

 کمپانی کره ایی سامسونگ قصد دارد به بهبود کیفیت دوربین عکاسی پرچم دار جدید خود یعنی گلکسی نوت ۹ بپردازد. این تغییرات می تواند آن ها را بالاتر از برند های دیگر در بخش دوربین عکاسی قرار دهد. البته زمان زیادی تا رونمایی رسمی این فبلت قدرتمند نمانده است. سخنگوی سامسونگ اعلام کرده است این گوشی هوشمند در روز ۹ آگوست (۱۸ مرداد) رونمایی خواهد شد.


فبلت جدید سامسونگ به نظر شباهت های بسیاری با نسخه قبلی آن دارداما این شباهت ها تنها در بخش ظاهری خواهد بود و گلکسی نوت ۹ قدرت بسیار بالاتری در مقایسه با نوت ۸ در بخش پردازنده و دوربین خواهد داشت. صحبت ها و تصاویر منتشر شده از این گوشی هوشمند هر روز صحبت ها را در مورد آن بیشتر می کند.


گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ در ابتدا به نظر می رسید که در اوایل مرداد ماه معرفی شود اما با توجه به حساسیتهای بالای مدیران سامسونگ ذر عرضه این دستگاه و پیشرفت های مورد نیاز آن این اتفاق کمی دیرتر رخ خواهد داد سامسونگ دلیل این اتفاق را زمان بیشتر برای به کار بردن ایده های جدید در بخش های مختلف به خصوص دوربین بوده است. با این وجود باید دید این تفاوت ها با نسخه گلکسی اس ۹ چه مقدار خواهد بود آیا سامسونگ می تواند با فبلت جدید خود در مقابل سه گوشی هوشمند آیفون به فروش همیشگی خود دست یابد.


سامسونگ با توجه به اخبار منتشر شده ۲۳ درصد از سهم بازار موبایل جهانی را در اختیار دارد این در حالی است که نزدیک ترین تعقیب کننده این برند آیفون است که دارای ۱۶ درصد از سهم بازار است. اما با توجه به شرایط موجود می تواند این انتظار را داشت که پرچم داران سال جدید در در این میان اهمیت بسیار بالایی دارند و به همین دلیل است که آیفون قصد دارد گوشی های خود را با قیمت های متنوع تمام اختیار علاقه مندان خود قرار دهد


از دیگر مواردی که می توان درباره گلکسی نوت ۹ عنوان کرد، ارایه بیکسبی ۲ است. هر چند سامسونگ دقیقا نام نبرده که بیکسبی ۲ در چه دستگاهی ارایه خواهد شد اما مشخصا پرچمدار بعدی این شرکت گلکسی نوت ۹ است! انتظار می رود گلکسی نوت ۹ در مراسم معروف UNPACKED سامسونگ در نیویورک رونمایی شود و این تمرکز ویژه سامسونگ بر بازار امریکا را نشان می دهد، بازاری که آماده معرفی آیفون های جدید هست

کمپانی کره ای سامسونگ

گلکسی نوت ۹

سامسونگ

هوآوی

گجت

گوشی هوشمند

هوش مصنوعی

مایکروسافت

گوگل

ایفون

آیفونx