47 Views
2018 Apr 04News
img

موتورولا سری محبوب و ارزان قیمت خود را به ایستگاه G6 می رساند. آخرین شایعات مبنی بر آن است که موتورولا گوشی های G6 Play و G6 Plus را به دنبال گوشی Moto G6 در ماه می آینده عرضه می کند. وب سایت Fry، گزارشی را مبنی بر عرضه ی این گوشی در اواسط ماه می، منتشر کرده است. گوشی Moto G6 با داشتن صفحه نمایش 5 اینچی و رزولوشن Full HD ، بنظر، یک گوشی میان رده است. این گوشی 32 گیگابایت حافظه داخلی، حسگر اثر انگشت و پردازنده ی Snapdragon 450 دارد. باتری این گوشی 3000 میلی آمپر است. این گوشی هنوز قیمت مشخصی ندارد اما با توجه به سابقه ی تولید گوشی های موتورولا، قیمت آن زیاد نخواهد بود. 

Moto G6 Plus یک گوشی با صفحه نمایش 5.95 اینچ و رزولوشنی مثل G6 می باشد. دیگر مشخصات این گوشی هنوز مشخص نیستند اما ممکن است این گوشی در چند نسخه ی رم و حافظه داخلی مختلف عرضه شود. پردازنده ی Snapdragon 630 نقطه قوت این گوشی می باشد که قطعا وجود آن، باعث گران تر شدن این گوشی می شود.

اما G6 Play قرار است مدل ابتدایی باشد. پردازنده ی این گوشی Snapdragon 427 بوده و تنها یک دوربین دارد. اما باتری این گوشی 4000 میلی آمپر است. احتمالا قیمت این گوشی 200 دلار خواهد بود.

Motorola

موتورولا

Moto G6

Fry