125 Views
2018 Mar 19technology
img

زنگ در هوشمند شرکت Nest با قیمت 229 دلار در دسترس است که به نظر می رسد به صورت پیوسته و عالی کار کند. این زنگ در هوشمند قابلیت تشخیص چهره دارد و می تواند با اسپیکر Google Home و Nest Cam IQ در داخل منزل ارتباط برقرار کند.

البته در همگام خرید متوجه خواهید شد که برخی از اقلام همراه با این زنگ در هوشمند برایتان ناکارآمد است.

Nest Hello یا همان زنگ در هوشمند شرکت Nest، جدیترین و هوشمند ترین زنگ در هوشمند است که برای خرید در دسترس قرار گرفته است و به معنای واقعی یک انتخاب هوشمندانه و درست برای همگان است.

 زنگ در Nest Hello با قیمت 229 دلار آمریکا به فروش می رسد و دوربینی با کیفیت 1080P دارد؛ این زنگ در هوشمند اولین بار در سال 2017 معرفی شد و همانند زنگ در های هوشمند قبلی این شرکت، Nest Hello قابلیت پخش از طریق اینترنت، تشخیص حرکت و هشدار در صورت خطر است.

دوربین این زنگ در هوشمند قابلیت تشخیص چهره دارد و شما می توانید با ساخت یک پایگاه اطلاعاتی از چهره ی افراد از اطلاعات فرد پشت در مطلع شوید. البته برای استفاده از این سرویس نیازمند خرید اشتراک از Nest Aware هستید و در صورت استفاده از این سرویس باید ماهیانه 5 دلار به عنوان اشتراک بپردازید.

تمامی مراحل نصب و راه اندازی این زنگ در هوشمند در دفترچه ای گردآوری شده است و شما می توانید با سهولت کامل Nest Hello را راه اندازی و نصب کنید.

برای استفاده از این زنک در هوشمند باید اپلیکیشن Nest را که برای Android و IOS در دسترس است نصب کنید. این اپلیکیشن تنها برای Nest Hello توسعه داده نشده است و اگر از زنگ در های نسل قبلی این شرکت خریداری کره اید، باز هم باید از این اپلیکیشن استفاده کنید. این اپلیکیشن می تواند با سایر محصولات هوشمند Nest ارتباط برقرار کند و یک مجوعه ی خانه ی هوشمند برای شما به ارمغان بیاورد.

در جدول زیر مشخصات چند زنگ در هوشمند برایتان آورده شده است:

خانه هوشمند

نست

زنگ در

گوگل

nest

Google

Smart Home