290 Views
2018 Apr 12News
img

فیس بوک یک شرکت است که از طریق تبلیغات به درآمد می رسد و باید یادآور شد که 2.2 میلیارد کاربر این شبکه اجتماعی در سراسر جهان در واقع محصول هستند. تبادل پرسش و پاسخ بین مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ و نماینده نیوجرسی. فرانک پالون، این نکته را برجسته کرد. زاکربرگ به واشنگتن رفت تا برای اشتباهات اخیر فیس بوک از قانون گذاران عذرخواهی کند. این میلیاردر 33 ساله در یک اتاق روبروی اعضای کمیته قضایی و بازرگانی مجلس سنا قرار گرفت تا توضیح دهد که فیس بوک اخیرا چه اقداماتی را انجام داده و این پلتفرم چگونه عمل می کند و اینکه برای اصلاح آن چه تصمیمی دارد.

او وقت خود را صرف تلاش برای توصیف فیس بوک با برنامه ریزی ها و اصلاحات جدید و شفاف سازی در مورد تبلیغات در این سایت کرد. او همچنین تلاش کرد تا اعتماد کاربران را بازسازی کند. زاکربرگ گفت: "ما دیدگاه وسیعی نسبت به مسئولیت هایمان نداشتیم و این یک اشتباه بزرگ بود. این اشتباه من بود و من متاسفم." (او همان جمله ای که در روز سه شنبه گفته بود دوباره تکرار کرد: "من فیس بوک را ساختم، من آن را اجرا می کنم، و من مسئول آنچه در اینجا اتفاق می افتد هستم".

نمایندگانی مانند Michigan سوالاتی را درباره سلطه فیس بوک مطرح کردند. زاکربرگ گفت که به طور متوسط ​​افراد برای برقراری ارتباط از حدود هشت اپلیکیشن استفاده می کنند. (یک گزارش در ژوئن 2017 از comScore، فیسبوک دارای سه اپلیکیشن بین 8 اپلیکیشن برتر جهان است، از جمله اینستاگرام، فیس بوک و مسنجر. (گوگل دارای چهار اپلیکیشن در این لیست است از جمله YouTube، Search، Maps و Play و اپلیکیشن اسنپ چت نیز در این لیست قرار دارد.)

زوکربرگ

رسوایی فیس بوک

فیس بوک