127 Views
2018 Mar 01technology
img

Fitbit شرکتی در حوزه ی تولید گجت های سلامت و تندرستی است. آخرین درآمد این شرکت یک فاجعه ی تمام عیار بود و ساعت هوشمند Fitbit Ionic که در پاییز گذشته عرضه شده بود فروش خوبی نداشت. اخیرا اعلام شده است که این شرکت قصد دارد ساعتی ارزان ترعرضه کند.

وبسایت Wareable اخیرا خبر ساخت و عرضه ی ساعتی جدید را داده بود و همراه این خبر تعدادی عکس احتمالی از ساعت و ویژگی هایی که ممکن است داشته باشد منتشر کرده بود.

Fitbit Ionic از بهترین ساعت های هوشمند در بازار است و طراحی و عملکرد فوق العاده ای دارد؛ این ساعت هوشمند به لطف قیمت بالایش فروش خوبی نداشته است و درآمد این شرکت که بیشتر متکی به فروش این ساعت است را بشدت دچار افت کرده است. یکی از مشکلات Fitbit Ionic این است که با تمامی بانک ها کار نمی کند و افراد نمی توانند به راحتی از حساب بانکی خود با استفاده از آن خرید کنند.

گزارش شده است که ساعت بعدی تا 50 متر زیر آب مقاومت دارد اما GPS در آن تعبیه نشده است. یکی دیگر از خبرگزاری ها گفته است که سنسور ضربان قلب به کار رفته در ساعت بعدی پیشرفته ترین سنسور ضربان قلبی است که تا به حال ساخته شده.

با توجه به عکس های منتشر شده به نظر می رسد ساعت بعدی Fitbit بیشتر شبیه به ساعت Pebble Time Steel که در سال 2016 توسط این شرکت منتشر شد است.

سخنگوی این شرکت در بیانیه ای گفت:

"ما علاقه و هیجان شما را به محصولات Fitbit تحسین می کنیم و سعی خواهیم کرد تا بهترین محصولات را عرضه کنیم.

اینکه ساعتی جدید در راه است خبر درستی است اما ما نمی توانیم تاریخ درست یا جزئیات محصول را با شما در میان بگذاریم."

Fitbit اعلام کرده است که ساعت Fitbit Ionic را با نام تجاری Adidas در سال گذشته با قیمت بالاتر بفروش رسانده است و به آن حالت تمرینات ورزشی آدیداس را اضافه کرده است.


تکنولوژی

ساعت هوشمند

گجت پوشیدنی

Fitbit Ionic

fitbit

Adidas