94 Views
2018 Jan 17technology
img

شرکت رسمی Watches Ressence دارای نمونه ای جدید از ساعت های خود است که در نمایشگاه ساعت SIHH 2018 نشان داده شده است (Salon International de la Haute Horlogierie، سالن نمایش این ساعت هوشمند بود) این ساعت به نام Concept Type Crown 2 است که توسط Hodinkee گزارش شده است. در حالیکه هنوز محصول کاملا در بازار خرده فروشی قرار نگرفته است، به نظر می رسد که این شرکت دنبال راهی است که چگونه دنیای متفاوتی از ساعتهای مکانیکی و ساعت های هوشمند را باهم ترکیب کند.

از زمانی که ساعت هوشمند برای اولین بار محبوب شد، ساعت سازان سنتی تلاش می کردند تا با چشم انداز جدید مرتبط با اینترنت سازگار شوند که دستگاه هایی مانند Pebble، Apple Watch و Android Wear ایجاد کرده اند. ما طی سالها شاهد روش های گوناگونی برای برداشتن این شکاف با طرح ایده هایی بوده ایم مانند ایده E-Strap Montblanc که روی صفحه نمایش ساعت هوشمند در پایین بند قرار می گرفتند و همچنین دیسک Chronos که در پشت ساعت های مکانیکی برای اضافه کردن ویژگی های هوشمند قرار می گرفت و یا موج فعلی از ساعت های هوشمند هیبرید که در تلاش هستندتا ویژگی های ساعت های مکانیکی و ساعت های هوشمند را ترکیب کنند.

مفهوم e-Crown Type Ressence Type 2 در تئوری مشابه با بسیاری از این ساعتهای هیبریدی است و ساعتهای سنتی را در ورای مدل دیگر Dial-Up، با بلوتوث و برنامه همراه برای برخی از ویژگی های هوشمند ارائه می دهد. Tony Fadell، یکی از طراحان اصلی آی پاد و بنیانگذار Nest، به عنوان یک مربی فناوری برای Concept Type Crown 2 خدمت کرد.


این کاملا روشن است که Type 2 همچنان در معرض تجدید نظر برای افرادی است که ساعت های مکانیکی دارند که به دنبال جایگزینی برای چیزی مانند ساعت اپل هستند. شما تنها پایه ای از ویژگی های هوشمند را از ساعت هوشمند e-Crown Type 2 بدست می آورید، این ویژگی ها محدود به تنظیم زمان به صورت خودکار، تنظیم برای صرفه جوئی در نور در طول روز و تعویض بین مناطق زمانی است. و قابلیت های پیشرفته تر مانند ردیابی تناسب اندام، اعلان ها یا برنامه ها در اینجا دیده نمی شود. ساعت هوشمند E-Crown Concepts Type 2 برای تنطیم زمان سه حالت مختلف را ارائه می دهد: یکی کاملا کنترل شده توسط برنامه، دقیق تر از حالت دوم که یک حالت نیمه اتوماتیک است جایی که کاربران زمان خود را با دست تنظیم می کنند و e-Crown آن را به دقیقه تنظیم می کند؛ و یک حالت کاملا دستی، که در آن زمان به طور کامل با دست تنظیم شده است.

متاسفانه، ساعت e-Crown Ressence Type 2 فقط یک نمونه اولیه به منظور نشان دادن ایده Ressence در مورد چگونگی نگاه آینده به ساعت هوشمند است. این شرکت گفته است که یک نسخه Type 2 باید در ماه ژوئن در بازار امسال عرضه شود.به گفته این شرکت، ساعتهای Ressence در حدود 15000 تا 35000 دلار قیمت دارند، بسته به مدل مورد نظر شما (و سایر عوامل مانند رنگ و سبک خاصی که محدود شده است). 

ساعت هوشمند