21 Views
2017 Dec 30technology
img

در سالی که ما در هر ماه قطعات جدیدی را دیدیم اما شرکت  Nvidia  در طول سال نسبتا آرام باقی ماند. این بدان معنا نیست که شرکت هیچ کاری نکرده است، انتشار های بزرگ، از جمله Nvidia GTX 1070 Ti، و نقش آن در راه اندازی Nintendo Switch.در این مقاله سایت edanesh، ما برخی موفقیت ها و اشتباه های Nvidia در سال 2017 را بررسی خواهیم کرد. ما همچنین پیش بینی در مورد آنچه در سال آینده اتفاق خواهد افتاد و چگونگی انجام این کار در سال آینده انجام خواهیم داد. اجلاس CES بدون حضور شرکت NVIDIA در مورد هوش مصنوعی کامل نیست. این شرکت اعلام کرد که جعبه محافظ Google Assistant-powered Shield طراحی کرده است.

راه گزینی به کنسول ها

شما ممکن است متوجه نشوید، اما Nvidia پردازنده گرافیکی را که Nintendo Switch را قدرت می دهد، می سازد. با توجه به این که Nintendo Switch از زمان عرضه در اوایل ماه مارس بیش از 10 میلیون فروش داشته است، ما باید بگوییم این موفقیت بدست آمده است. سوئیچ Nintendo یکی از بهترین کنسولهای هیبریدی است که تا کنون با توانایی به سرعت از تلویزیون خود جدا شده و به حالت قابل حمل بدون نیاز به خاموش شدن کامل یا هر گونه مشکل گرافیکی تبدیل می شود. با گرافیک AMD در داخل دو کنسول اصلی دیگر، این یک پیروزی عظیم برای Nvidia در فضایی است که در آن رقبای کمتری دارد. 

درایور درام

بحث در مورد عملکرد Nvidia در این سال با در نظر گرفتن درایور کارت گرافیک کامل خواهد بود. در حالی که این شرکت یک جریان ثابت از نرم افزار بازی آماده را درست قبل از انتشار بازی های مسابقه در طول سال عرضه کرد، اما در ماه مارس برخی از کارت های گرافیکی سوخته است. نسخه 364.47 از درایورهای گرافیکی GeForce Nvidia باعث شد که تعدادی از اشکالات شامل انسداد بازی ها، خطاهای بصری و حتی GPU ها ایجاد شود. گرچه شرکت Nvidia فورا به روز رسانی درایور را انجام داد اما برخی کاربران با این مشکل درگیر شدند.

Nvidia GTX 1070 Ti بازار را تغییر می دهد

گرچه Nvidia GTX 1070 Ti می تواند به عنوان یک حرکت ارتجاعی به AMD Radeon Vega 56 دیده شود، اما کمترین شگفتی آن نیست. GTX 1070 Ti بعد از آزمایش  نیز یکی از گرافیک های مورد علاقه کاربران در سال 2017 است. این عملکرد گرافیکی فوق العاده تقریبا در مقایسه با Nvidia GTX 1080  با قیمت باورنکردنی از GTX 1070 ارائه می دهد.

شرکت Nvidia

پردازنده