79 Views
2018 Feb 13News
img

سامسونگ ، روی زیباشناسی و مطلوب تر کردن ایموجی های خود کار کرده و اکنون بسته ی جدیدی از آنها ارائه داده است. در ایموجی های قبلی سامسونگ، نه تنها شاهد کیفیت و زیبایی خاصی نبودیم بلکه گاهی اوقات در انتقال معنایی نیز دچار مشکل می شدیم. چرا که ایموجی ها سامسونگ در گوشی های دیگر ، ممکن بود با حالت دیگری نمایش داده شوند ، به طور مثال شما چهره ی حیرت زده ی خود را برای طرف مقابل تان می فرستید و طرف مقابل چهره ای تعجب کرده و یا عصبانی از شما دریافت می کند! یا شما اگر چهره ای ترسناک برای دوستتان می فرستادید ، او چهره ی گرسنه ی شما را دریافت می کرد ! 

البته این امر در گوشی های مختلف وجود داشت ، اما شدت آن در سامسونگ بسیار زیاد بود !

با این حال سامسونگ در Android Oreo ایموجی های خود را تغییر داده و از ورژن 8.5 به ورژن 9 می رویم!  این ایموجی ها با سیستم عامل های دیگر نیز سازگارتر هستند. 

در این پک جدید ، چهره ی زاویه دار ، چسبیده و ایموجی هایی که دارای متن درون آنها بودند حذف شده لست . برخی ایموجی ها نیز مثل ایموجی گربه بسیار ساده تر و با سیستم عامل های دیگر سازگارتر شده است .

به تفاوت ها در شکل زیر دقت کنید :

از همه مهمتر ، در این پک جدید ، اشتباه سامسونگ در نشان دادن شکلات به جای کراکر ، تصحیح شده است :

در سری جدید این ایموجی ها ، ساموسنگ رنگ چهره ها را به رنگ استاندارد زرد تغییر داده است . سامسونگ این تغییرات را در آپدیت سیستم عامل های خود به Android Oreo اعمال خواهد کرد.

سامسونگ

Samsung

imoji

ایموجی