31 Views
2018 Jan 06technology
img

سه شنبه گذشته سامسونگ عرضه تبلت Galaxy tab A 7.00 ۸را در هند اعلام کرد، یک تبلت با قابلیت 4g که قیمت آن 9500 روپیه هند می باشد و در دو رنگ مشکی و سفید به بازار عرضه خواهد شد. این تبلت در فروشگاه های محلی و سایت آمازون از روز جمعه پنجم ژانویه برای خرید موجود شده است. این تبلت با فناوری حالت کودک به بازار امده که دارای محتوایی برای آموزش و تحصیل کودکان می باشد.

همانطور که گفته شد این تبلت با قابلیت هایی همچون kid mode و کنترل والدین(parental control) به بازار آمده تا به والیدن این امکان را بدهد که بتوانند یک فضای مطمئن برای کودکان خود بوجود آورند. والیدن می توانند در این تبلت دسترسی به نرم افزار ها را محدود کنند و یک حد معین برای استفاده از تبلت مشخص کنند.

همچنین سامسونگ این پیشنهاد را به کاربران reliance jio میدهد که دارندگان تبلت Galaxy tab A 7.00 می توانند ۲۰۰۰ روپیه با شارژ مجدد پکیج Jio سود کنند. کاربران jio در سال اول ۸۰۰ روپیه و در سال دوم به ارزش ۱۲۰۰ روپیه با شارژ کردن پکیچ بدست خواهند اورد.

مشخصات فنی Galaxy tab A 7 

این تبلت از قابلیت 4g برخوردا است و از یک صفحه نمایش TFt و 7 اینچی WXGA(1280x800 pixel) بهره برده است. همچنین پردازش این تبلت به عهده یک پردازشگر چهار هسته ای با سرعت 1.5GHz به همراه یک رم با ظرفیت 1.5 گیگ می باشد. دوربین بکار رفته در پشت این تبلت یک دوربین ۵ مگاپیکسلی با قابلیت فوکوس خودکار می باشد‌ و دوربین جلوی آن برای سلفی و ویدیو کال دوربینی ۲ مگاپیکسلی است.

ظرفیت داخلی این تبلت نیز ۸GB می باشد که امکان ارتقا آن با SD کارت تا ظرفیت 200GB نیز وجود دارد.

در بخش ارتباطات نیز این تبلت با قابلیت های WiFi 802.11 b/g/n و Bluetooth 4.00 و GPS وGlonass و VoLTeو FM radio می باشد. باتری این تبلت ظرفیتی به اندازه 4000 میلی آمپر دارد.

"ارائه جدیدترین ها و نوآوری ها به مشتریان اولیت همیشگی ما بوده است.‌ما با Galaxy tab A 7.00 تبلتی را به مشتریان ارائه کرده است که ترکیبی از بهترین طراحی ها و یک صفحه نمایش فوق العاده به همران لذتی بی پایان در تجربه استفاده از این تبلت است." این را ویشال کاول مدیر سامسونگ در هند بیان کرده است.

لازم به ذکر است که‌ورژن سال 2017 تبلت galaxy tab A 7.00 پر صفحه نمایش به اندازه ۸ اینچ و با قیمت ۱۷۹۹۰ روپیه سال گذشته در بازار هند عرضه شد.