377 Views
2018 Jun 03technology
img

 بخش تبلت که روز گذشته در وب سایت رسمی اندروید حذف شده به این صفحه اصلی این سایت برگشت. اتفاقی ناگهانی که شایعات بسیاری پیرامون این موضوع مطرح شد اما امروز خبری جالب تر منتشر شده که نشان می دهد حذف شدن این بخش یک اشتباه ساده توسط بخش پشتیبانی وب سایت بوده است.


روز گذشته این اتفاق باعث شد تا حس کنیم به دلیل اینکه گوگل در بخش ساخت تبلت عملکرد موفقی نداشته است این قسمت را از برنامه ها و وب سایت خود خارج کرده است اما امروز معاون ارشد بخش اندروید گوگل آقای Hiroshi LockheimerVerified بیان کرد این یک باگ در حین به روزرسانی وب سایت بوده است. حالا این بخش در کنار بخش های دیگر قرار دارد. این اظهار نظر وی در پاسخ به توییت یکی از کاربران است که علت را جویا شده بود.


با تمام این شرایط در سال های اخیر فروش تبت بسیار پایین تر از گوشی های هوشمند بوده است این موضوع دلایل مختلفی دارد که شیاد بزرگترین دلیل آن نیز ساخت گوشی های هوشمند با صفحه نمایش های بزرگ اما با پردازنده و دوربین های قدرتمند تر دانست و از طرفی نیز حمل و نقل آن ها بسیار ساده تر است در سال های اخیر نیز این حس وجود دارد که کمپانی ها باید به دنبال ساخت تبلت هایی قدرتمند تر از گوشی های هوشمند باشند تا بتوانند رونقی دوباره به این بازار ببخشند. با تمام این تفاسیر این خبر برای طرفداران تبلت به خصوص برند گوگل بسیار خوشایند خواهد بود

سایت رسمی اندروید

اندروید

مایکروسافت

گوگل