32 Views
2018 Mar 05News
img

در این آزمایش 12 سازنده ی case های آیفون ایکس را آزمایش کردیم و در ادامه نتیجه ی آنها را می بینید.

حتی اگر از گوشی خود بسیار مواظبت می کنید، مخصوصا اگر گوشی تان آیفون ایکس باشد یا note 8 که پشت آنها جنس شیشه ای دارند، باید قطعا از یک case برای محافظت از آن استفاده کنید. در آزمایشی که توسط Cnet انجام شده، سازندگانCaseology، Rokform، Thanotech، BodyGuardz، Tech21، Pelican، PureGear، Zizo، Spigen، RhinoShield، Supecase و OWC برای تست حضور داشتند. هرشرکت یک دستگاه آیفون ایکس و محکم ترین case خود را برای این گوشی، به همراه دارد. 

تست 1

در این تست همه چیز تقریبا آسان بوده. در این تست از استاندارد خود سازنده ها استفاده شده که بر اساس آنها گوشی ها را با Case هایشان روی یک صفحه ی بتنی رها کرده ایم. نتایج بصورت جدول زیر است : 


*** برخی از سازندگان مثل RhinoShield تصمیم گرفتند از ارتفاعی بیشتر از حد استاندارد خود شروع کنند. 

در این تست 2 گوشی خراب شدند که یکی صفحه نمایشش شکسته شد و دیگری پیکسل های آن خراب شد. اما 10 مورد دیگر سالم ماندند که البته ارتفاع رها سازی آنها کاملا متفاوت بود.

تست 2 

در این تست از استانداری یکسان برای تمامی 10 سازنده ی باقی مانده استفاده کردیم. آنها را از ارتفاع 16 فوتی بر روی یک بالابر رها کردیم. نتایج بصورت زیر است : 


*** در این مرحله 4 مورد از 10 مورد باقی مانده نیز حذف شدند!

تست آخر و نهایی

هنوز 6 مورد از گوشی ها سالم اند. در این مرحله آنها از ارتفاع 20 فوتی اما از طرف دیگر این گوشی ها به روی زمین پرتاب کردیم که برند Rokform از تست مردود اعلام شد ( بعلت خراش های افتاده روی گوشی ) اما بقیه سالم ماندند. 

بقیه ی 5 برند سالم در این آزمایش سالم باقی ماندند که می توانید از بین آنها یکی را برای آیفون ایکس خود بخرید. case

iPhone X

آیفون ایکس