43 Views
2017 Dec 25technology
img

طبق گزارش Sky یک شرکت سرمایه گذاری که مشتریانی شامل بنیان گذاران فیس بوک و توییتر دارد اخیرا سرمایه گذاری به ارزش 35 میلیون پوند در شرکت Collibra انجام داده است.

این شرکت که ثروت عظیمی از صاحبان شرکت های فیس بوک، لینکدین و توییتر را در اختیار دارد به دنبال جذب سرمایه 35 میلیون پوندی برای شرکت Collibra است ،استارت آپی در حوزه اطلاعات مستقر در برکسل.

Sky News اعلام کرد که شرکت Iconiq Venture که یکی از برجسته ترین سرمایه داران مستقر در سیلیکون ولی میباشد، قصد دارد حمایت مالی به ارزش 289 میلیون پوند برای شرکت Collibra انجام دهد.

این معامله، که انتظار میرود به زودی انجام شود، به زودی باعث افزایش سهم Iconiq در شرکت Collibra خواهد شد.

مشتریان Iconiq شامل افراد سرشناسی میباشد. مانند: مارک زاکربرگ، بنیان گذار و رییس اجرایی فیس بوک؛ جک دورسی، همتای زاکربرگ در توییتر؛ و همچنین رید هافمن، بنیان گذار شرکت لینکدین.

تا کنون این شرکت سهام شرکت هایی مثل اوبر ،نرم افزار کرایه وسایل نقلیه که موفق ترین استارت آپ در حوزه تکنولوژی میباشد، و همچنین شرکت Honest Co شرکت کالا های مصرفی جسیکا آلبا بازیگر مشهور هالیودی، را در اختیار دارد.

افراد اگاه در داخل شرکت اطلاع دادند که Iconiq موفقت کرده که پس از این که این شرکت درخواست جذب سرمایه از طرف دو شرکت رقیب KKP و Insight Venture Partners دریافت کند از سرمایه گذاری اخیر شرکت Colllibra حمایت خواهد کرد.

رقابت بر سر معامله با شرکت Collibra نشان دهنده سود دهی در حال افزایش شرکت های فعال در حوزه اطلاعات میباشد.

این استارت آپ بلژیکی که تخصصش یاری رساندن به فعالتیت مشتریان است "حکومت داده ها" نامیده شده است، به این معنی که با نظارت بر داده های شرکت ها به آن ها کمک مکیند.

محصولات Collibra در بیش از نیمی از بزرگترین بانک های دنیا در حال استفاده است، همچنین شرکت های صنعتی در زمینه مراقبت های بهداشتی و تولیدی از خدمات این شرکت استفاده میکنند.

"امروز عصر ارتباطات است. با این حساب شرکت ها میدانند که میتوانند از داده ها به عنوان منابعی استراتژیک و قابل دسترس و از همه مهم تر قابل اعتماد، استفاده کنند." اقای Felix Van de Maele بنیان گذار و مدیر اجرایی Collibra در مراسم اعلام سرمایه گذاری پیشین در ژانویه اعلام کرد.

"شرکت Collibra پیشرفته ترین سازمان صنعتی مدیریت داده ها است و برنامه ما ادامه تصرف افکار و بازار سهام است."

دیگر حامیان Collibra شرکت سرمایه گذاری Dawn و شرکت Index Venture، دو شرکت سرمایه گذاری حوزه تکنولوژی مستقر در لندن میباشد.


facebook

Twitter

Collibra

Iconiq