134 Views
2018 Mar 08technology
img

برند Ecobee که در حوزه ی تولید محصولات خانه ی هوشمند فعالیت دارد در روز چهارشنبه اعلام کرد که بزرگترین سرمایه گذاری در تاریخ این شرکت توسط Energy Impact به مبلغ 61 میلیون دلار انجام شده است. همچنین این شرکت از سرمایه گذاری شرکت های دیگری مانند Thomvest، Relay Ventures و Amazon Alexa خبر داد.

اساسا سرمایه گذاری ها در این شرکت از سال 2016 آغاز شد. در این سال صندوق آمازون الکسا 35 میلیون دلار در این برند سرمایه گذاری کرد.

پل برنارد، مدیر صندوق الکسای آمازون می گوید:

"ما بسیار هیجان زده و خوشحال هستیم که در برند Ecobee سرمایه گذاری کرده ایم و ما با هم بر روی برخی از قابلیت های الکسا کار می کنیم."

صندوق حمایتی آمازون الکسا برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف پایه گذاری شده است و اساسا از این صندوق برای سرمایه گذاری در شرکت های ثالثی که در توسعه و پیشرفت الکسا کمک می کنند استفاده می شود. برای مثال مدتی قبل این صندوق مبلغ زیادی را برای توسعه ی زنگ در هوشمند در یک شرکت سرمایه گذاری کرد.

با اضافه شدن یک سرمایه گذار با مبلغ 61 میلیون دلار، سرمایه ی برند Ecobee به 146 میلیون دلار رسید و این شرکت اعلام کرده است که از این مبلغ برای توسعه ی خانه های هوشمندی که با صدا کنترل می شوند استفاده خواهد کرد.

Stuart Lombard، مدیرعامل Ecobee می گوید:

"ما باور داریم که با ایجاد ظرفیت های صدا و سیستم عامل قدرتمند در منازل می توانیم خانه های هوشمندی را توسعه دهیم که تنها با دستورات گفتاری (صدا) کنترل می شوند. ما برای ایجاد و توسعه ی این خانه ها باید پلت فرمی محاسباتی جدیدی بسازیم."


خانه هوشمند

آمازون

سرمایه گذاری

Smart Home

Amazon