72 Views
2018 Jan 07technology
img

Blade طی چند سال گذشته آگهی اشتراک فضای ابری خود را به عنوان یک سرویس ارائه کرده است. این اشتراک در حدود 5000 مشترک در فرانسه است و Blade در جشنواره CES 2018 اعلام کرد که در تابستان سال 2018 در کالیفرنیا از 15 فوریه (پیش از شروع روز پنج شنبه) در سراسر ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

این سرویس چگونه کار می کند؟

Blade ویندوز 10 نسخه  high-end را با قیمت بالا را خریداری می کند و در آن را در جایی نصب می کند که از شما دور است و سپس به صورت ماهانه آن به شما را اجاره می دهد. شما از طریق یک برنامه در هر دستگاه دارای صفحه نمایش مانند رایانه، تلفن همراه هوشمند، تبلت و غیره که دارای سیستم عامل های اندروید، iOS، لینوکس، MacOS، ویندوز 10 و غیره است به آن دسترسی دارید. تمام پردازش ها از راه دور انجام می شود، جریان به عقب و جلو به وسیله Wi-Fi از طریق هر وسیله ای که دارای صفحه نمایش باشد انجام می شود. (این یک ماشین مجازی مجزا است که توسط همه دستگاههایی که برنامه را اجرا می کنند به اشتراک گذاشته شده است.)

در تئوری، باید احساس کنید که شما یک کامپیوتر کامل در زیر میز خود دارید که می تواند بر روی یک تلفن هوشمند، تبلت یا تلویزیون هوشمند (با یک جعبه خارجی برای اتصال یک کنترلر) اجرا شود. Blade سیستم را به روز نگه می دارد، بنابراین شما هیچ وقت نگران صورت حساب های خود نخواهید بود. این صورت حساب حدود 420 دلار در هر سال (35 دلار در هر ماه با تعهد یک ساله)، 120 دلار برای سه ماه (با 40 دلار در ماه) و 50 دلار برای یک ماه اجرا می شود. شما همچنین می توانید 140 دلار در هر ماه (یا 140 دلار در ماه) به همراه یک جعبه اتصال برای زمانی که نیاز به اتصال دستگاه های خارجی مانند یک کنترلر بازی یا صفحه کلید، ذخیره سازی قابل جابجایی و غیره دارید، خریداری کنید. 

برای اجرای بازی به اندازه کافی خوب است؟

Blade به دلایل مختلفی بر روی گیمرها متمرکز است.  بخشی از آن به این دلیل است که گیمر ها پول زیادی را صرف می کنند تا سیستم های خود را در سریعترین سرعت ممکن حفظ کنند، بنابراین پرداخت های ماهانه برای این کار نباید آنها را نگران کند. علاوه بر این، اجرای بازی ها نیاز به قدرت عظیم در کمترین جای ممکن دارد - مانند جعبه Shadow. و گیمرها اگر بتوانند آن را بسازند، می توانند آن را در هر کجای دیگر ایجاد کنند.

این شرکت می گوید آن قدر قدرتمند است که می تواند بازی ها را با سرعت 144 فریم در ثانیه (HD) یا 60 فریم در ثانیه (4K)، جریان ویدئو 4K و انجام دیگر پردازش های معمول پردازنده یا GPU-intensive اجرا کند. هر سیستم شامل یک پردازنده گرافیکی Nvidia با تعداد هسته بالا (چهار هسته / هشت هسته) در سرور و پردازنده Xeon اینتل و همچنین 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی است. Blade ادعا می کند که عملکرد پردازنده آن با پردازنده Core i7 سازگار است.

این شرکت ادعا می کند که بسیاری از مسائل را حل کرده است و این نوع از راه حل ها را از گذشته در پیش گرفته است. زیرساخت شبکه برای ارتقا پهنای باند ضروری است. Blade می گوید که با توجه به رمزگذاری، رمزگشایی و تکنولوژی های پروتکل شبکه، می تواند با سرعت 15 مگابیت در ثانیه و با همکاری شرکت های Intel، Nvidia، AMD و Equinix  یک مرکز داده جهانی با ذخیره سازی غیر متمرکز را ایجاد کند.

Blade

فضای ابری