102 Views
2018 Jan 09technology
img

گوگل Android Pay و Google Wallet را به یک سرویس به نام Google Pay ادغام می کند. گوگل به تازگی اعلام کرد که همه خدمات پرداخت مختلف خود از جمله Android Pay و Google Wallet را به یک سرویس واحد متصل می کند، که سرویس Google Pay نامیده می شود.  با سیستم جدید، اطلاعات پرداخت ذخیره شده در حساب گوگل شما برای خرید همه محصولات گوگل استفاده می شود. مثلا در مرورگر کروم برای خرید وب، در یوتیوب برای تجدید اشتراکتان، در برنامه های موجود در اندروید برای خرید برنامه های کاربردی و در بازار های های خرده فروشی با مبلغ پرداختی NFC. به گفته گوگل، برنامه هایی مانند Airbnb، Dice، Fandango، HungryHouse و Instacart توسط  Google Pay پشتیبانی می شوند و سایت ها و فروشگاه های بیشتری به زودی و در هفته های آینده عرضه خواهند شد.

بیانیه گوگل در مورد Google Pay

گوگل در مطلبی در وبلاگ خود در مورد سرویس جدید پرداخت خود توضیحاتی ارائه داده است که در ادامه این مطلب edanesh ارائه می شود: اگر تا به حال برای پرداخت هزینه های آنلاین از سرویس Android Pay استفاده کرده اید، کروم به صورت خودکار اطلاعات پرداخت شما را پر کرده یا یک برنامه را از Google Play خریداری کرده است، در واقع ممکن است برخی از روش هایی را که گوگل به شما در پرداخت هزینه های آنلاین و خرید آنلاین از فروشگاه ها کمک می کند را تجربه کرده اید . در طول سال گذشته، ما تلاش کرده ایم تا این تجربیات را ساده تر، ایمن تر و سازگار تر سازیم. امروز، ما هیجان زده هستیم و اعلام می کنیم که همه روشهای مختلف پرداخت گوگل، از جمله Android Pay و Google Wallet، به یک نام تجاری واحد به نام Google Pay تبدیل می شوند. 

با استفاده از Google Pay، شما از اطلاعات پرداخت ذخیره شده در حساب گوکل خود راحت تر استفاده می کنید، بنابراین میتوانید از طریق پرداخت با آرامش، سرعت را افزایش دهید. در طول هفته های آینده، Google Pay را آنلاین ودر فروشگاه، و در سراسر محصولات گوگل مشاهده خواهید کرد. Google Pay در حال حاضر در برای Airbnb، Dice، Fandango، HungryHouse، Instacart و سایر برنامه ها و وبسایت هایی که شما دوست دارید در دسترس قرار می گیرد.  اگر شما یک توسعه دهنده هستید، از راهکارهای پرداخت آنلاین ما در سایت دیدن کنید تا ببینید که چگونه می توانید Google Pay را اجرا کنید. همه چیز در گام اول برای یک نام تجاری به نام Google Pay است..

Google Pay

گوگل