60 Views
2018 Jan 14technology
img

اپل در اخرین تبلیغ خود بیان کرده است که می توانید با iPhone X بهترین سلفی ها را بگیرید اما این حرف چقدر صحیح است؟!

مجله Technically Incorrect نقطه عطف یک تکنولوژی که تمام زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده بررسی کرده است.

دیگر هیچ بهانه ای ندارید.

زمانی نرم افزار های عکاسی آنقدر مبهم بودند و مشکل داشتند که حتی فیلتر های اینستاگرام نیز آن ها را ذخیره نمی کردند.

اما اکنون با خرید iphone X هر عکس پرتره و مهم تر از آن سلفی هایی که گرفته می شود باید در حد کیفیت عکس های استودیو باشد.

حداقل این چیزی است که اپل در آخرین تبلیغ خود در روز جمعه گفته است. 

در اینجا افراد معمولی هستند که توسط یک‌سری افراد معمولی دیگر از آن ها عکسبرداری شده است. اما نتایج این عکس ها معمولی نبود و می توان گفت فوق العاده بود.

دوربین های کاملا جدید و متفاوت iPhone X به همراه قابلین Portrait lighting(که این امکان را به شما می دهد تا منظر مورد دلخواه خود را انتخاب کنید) به این معناست که اسمارتفون شما چیزی فراتز از یک استودیو ادیت عکس است.

قابلیت portrait lighting موجب می شود که جزییات عمیقی‌ را احساس کنید که از عکس های دوربین iPhone X به شما منتقل می شود. این قابلیت به صورت خودکار نور محیط را تنظیم می کند تا یک عکس دراماتیک حرفه ای خلق کند.( حداقل طبق چیزی که در تبلیغ دوربین آیفون گفته شده است.)

در این تبلیغ گفته شده است که پرتره های شما در حد کیفیت پرتره ها استودیو‌ می باشد. اما بدون آنکه در استودیو‌ خلق شده باشند!

جیمز مارتین که یک عکاس با استعداد بدون مرز است نیز این ویژگی را تست کرده و حرف های اپل را تایید کرده است و می گوید که دیگر هیچوقت سلفی های شما همانند قبل نخواهد بود.

اما یکی از فروشندگان فروشگاه های موبایل T-mobile می گوید که دو ویژگی سلفی های بی نظیر animoji تنها دلایل خرید iPhone X هستند.( هنوز اپل ویژگی های دیگر آیفون خود را منتشر نگرده است.)

فشار اکنون بر شماست!

ظاهرا شما همه چیز آنچه که برای خلق جلوه های بی نظیر نیاز دارید در اختیار دارید و می توانید عکس های خود را در پروفایل Tinder و ۱۳ شبکه اجتماعی دیگر بارگذاری کنید!پرتره

سلفی

iPhone X

Tinder

اپل

Portrait lighting

animoji