1328 Views
2017 Dec 30car
img


شرکت های خودروسازی هر ساله وام هایی به ما می دهند تا با بررسی اتومبیل های مختلف، عملکرد پیشرفته و ویژگی های جدید اتومبیل هایشان را بررسی کنیم. سال 2017 سالی پر از تغییرات بود... خودروهای برقی، خودروهای راننده خودکار و... باعث شده است اتومبیل های قدیمی نظاره گر پیشرفت خودروهای جدید باشند. امسال خودروهای زیادی مورد بررسی قرار گرفتند. خودروهایی مانند کوپه های فوق العاده لوکس، تاکسی های الکتریکی، ماشین های هیبریدی، ماشین های جمع و جور شهری، ماشین های مسابقه ای... و بسیاری از ماشین های دیگر...
در اینجا لیستی از خودروهای مورد علاقه ی ما در سال 2017 که توجه ما را به سوی خود کشیدند قرار دارد:تسلا مدل3
سریعترین خودرویی نبود که امسال سوارش شدم یا زیباترینش و حتی آنقدر با آن دور نشدم، تنها یک دور سریع در اطراف Fremont در محیط کارخانه کالیفرنیا. اما همین سواری 15 دقیقه ای پربحث ترین سواری من در 2017 بود. و اگر تسلا بتواند مدل3 را روانه بازار کند، خارق العاده خواهد شد.
پیش از آن ، هیچ کس مطمئن نبود مدل3 واقعا وجود فیزیکی داشته باشد و داخلش مرموز بود. بعدا معلوم شد داخل مدل3 با ساختار مینیمالیستی اش، جذابترین بخش رونمایی خودرو بود.
چیزی که این سواری را ویژه کرد این بود که انتظار نداشتم بتوانم در نمایشگاه تابستانی شرکت امتحانش کنم. در هر دو زمینه، تست کردن مدل3 و رونمایی از Roadster، تسلا نشان داد که می داند چطور بقیه را سورپرایز کند و جایزه ی بهترین شرکتی که ما را غافلگیر می کند را برنده می شود.
-تامارا وارن

تاکسی جدید برقی لندن
امسال من تنها یک ماشین به درخواست The Verge روندم و اون دقیقا اولین باری بود که یه تاکسی انتخاب کردم. من استرالیا زندگی میکنم و اینجا توی لندن ماشینی ندارم. راستش من از هفت ماه پیش که اومدم لندن رانندگی نکردم. من کسی نیستم که از یه ماشین استفاده کنم، معمولا از اینکه با وسایل نقلیه رفت و آمد کنم و با اونا از نقاط مختلف جا به جا بشم لذت می برم و خوشحالم. مثل تماس، منم از این سیستم حمل و نقل عمومی استفاده میکنم.
تاکسی جدید برقی لندن یکی از روون ترین ماشین هایی که من تا حالا روندم. خیلی بزرگه و این بخاطر اینه که شش صندلی توی اتاقکش جا سازی شده، اما سهولت رانندگی باهاش باعث میشه فراموش کنید که چقدر بزرگه.
اگر چه از لحاظ فنی شما پشت فرمون این ماشین نخواهید نشست مگر اینکه راننده تاکسی باشید، مسافرت باهاشم یک تجربه واقعا عالی می تونه باشه. تاکسی های لندن عمیقا با صدا و لرزان هستن اما در مورد این ماشین هیچ صدایی به گوشتون نمیرسه.
این ماشین، خیلی خوب کار میکنه و فوق العاده آرومه، به شما این اجازه رو میده که خیلی راحت بخوابید یا با بقیه ی مسافران صحبت کنید. کابین خورشیدی مخصوصا برای کسایی طراحی شده که به لندن میان. شما می تونید تمام ساختمان های قدیمی و خط افق و ببینید و هیچ چیزی و از دست ندین.
این چیزیه که همه ی تاکسی ها باید داشته باشن... راحتی، آرامش و حفظ محیط زیست پایدار!
رولزرویس سحر
امسال من یک اتومبیل 400000 دلاری سوار شدم و هیچ اتفاق بدی نیفتاد. من رولزرویس سحر را به وسط شهر منهتن بردم، اطراف Astoria و Queens چرخ زدم و به BQE Expressway در بروکلین رفتم. من سالم برگشتم و اتومبیل این کار را برایم آسان کرد.
این بهترین سواری سال 2017 برای من بود، نه فقط به خاطر اینکه گمان نمی کنم بتوانم در آینده نزدیک  خودم را در یک رولزرویس دست ساز ویژه ببینم، بلکه به خاطر اینکه رولزرویس به من آموخت تفاوت مهم سواری با یک اتومبیل 40000 دلاری و یک اتومبیل 400000 دلاری در میزان توجهی ست که دریافت می کنید. بله، مهارت صنعتگران، غرش موتور و روانی رانندگی هم مهم هستند و از خودرویی به خودروی دیگر تغییر می کنند اما یک اتومبیل یک اتومبیل است. باید بتواند شما را بدون زحمتی به جایی که می خواهید برساند به خصوص اگر یک مدل جدید باشد.
وفتی اولین بار سوار سحر شدم، اضطراب داشتم. اگر خشی بر رویش بیفتد چه؟ اگر تصادف کنم یا اگر دزدیده شود؟ چطور باید این ها را برای ویراستار توضیح دهم. من آدم مضطربی هستم.
اما سواری فوق العاده بود. مدام به خودم یادآوری می کردم که سحر تنها 400000 دلار قیمت دارد و در واقعیت قابل جایگزینی است. با اینحال کارگران به من زل می زدند، عابرین پیاده در پشت چراغ قرمز از من عکس می گرفتند و وقتی آن را در جلوی خانه ام پارک کردم، همسایه ها در موردم کنجکاو شدند. وقتی به دنبال دوست پسرم رفتن، برایش کلاس گذاشتم و او برای دوستانش که در BQE سوار سحر شده است. من تا به حال هزاران بار از آنجا رد شده ام و تنها این بار بود که با رولزرویس رانندگی می کردم. رولزرویس باعث شد حس باحال بودن به من دست دهد و لذت بخش بود. من توجه را دوست دارم.
شاید روزی بتوانم رولزرویس دیگری برانم، امیدوارم اما این بهترین سواری من در 2017 بود و شاید بهترین تمام عمرم. چون با چشم خودم شاهد بودم که مردم چقدر چیزهای گران قیمت را دوست دارند.
-اشلی کارمن
سواری های 2017

خودروهای 2017

اتومبیل های جذاب 2017

بهترین اتومبیل های 2017

اتومبیل های مورد علاقه 2017