41 Views
2018 Jan 18Newstechnology
img

برند Nomand ، یکی دیگر از برند های سازنده ی شارژر های بی سیم است . این برند ، در محصول جدید خود ، شارژر بی سیم را با یک Hub USB ( پخش کننده ی پورت USB ) ترکیب کرده و محصول مفیدی را عرضه داشته است . این شارژر می تواند تا 5 دستگاه را بطور همزمان شارژ کند .

اولین چیزی که در مورد این محصول مشاهده می کنید ، بزرگی آن است. در مقایسه با برند های دیگر ممکن است این محصول که ضخامت آن به 1 اینچ می رسد ، کمی بزرگتر از حد معمول باشد . که این برای کسانی مناسب است که می ترسند گوشی هایشان از روی شارژر بیفتد ، مساحت زیادِ روی این شارژر این نگرانی را به حداقل می رساند . 

در زیر این شارژر بی سیم ، چهار پورت USB وجود دارد که دلیل عمده ی بزرگ شدن این شارژر است . در بین این 4 پورت ، یک پورت USB - C نیز وجود دارد . ( این نوع USB دارای شدت جریان 3 آمپر است که طبق ادعای شرکت ، می تواند گوشی هایی مثل آیفون X را ، بسیار سریع شارژ کند ) دو پورت دیگر این دستگاه نیز USB - A هستند ، که خروجی برق آنها 2.4 آمپر است . پورت آخر نیز USB - A با خروجی 1 آمپر است . همچنین یک آداپتور برق نیز با این دستگاه به شما داده می شود .

 

ولتاژ این شارژر حداکثر 7 ولت است . که به اندازه ی کافی برای شارژ سریع گوشی های اپل ( مثل آیفون 8 و آیفون X ) ، مناسب است اما برای گوشی های جدید سامسونگ مناسب نیست . چرا که این گوشی ها ، ولتاژی معادل 9 ولت برای شارژِ سریع شدن ، نیاز دارند . 

قیمت این دستگاه 79.95 دلار است . کمی گران است ، در حالی که در برند های دیگر شارژر های ارزان قیمت تر دیگری را می توان یافت . اما اگر می خواهید میزکار جالب و جلب توجه کننده ای را داشته باشید ، این شارژر مناسب شماست! 

اما امکانات دیگر این شارژر بسیار خوب هستند . اجزای دستگاه به خوبی به هم مونتاژ شده اند . این شارژر دارای سنسور نور محیط است طوری که می تواند روشنایی LED ها را با توجه به نور محیط تنظیم کند . زمانی که گوشی شما 100 درصد شارژ بشود ، این LED ها به رنگ سفید درمی آیند . 

Nomand

شارژر بی سیم

Wireless Charger

نومند