116 Views
2018 Mar 29Newscar
img

خودروساز چینی لینک‌اند‌کو (Lynk & Co) سومین مدل از تولیدات خود را با کد 02 در یک رویداد خودرویی در آمستردام رونمایی کرد. تولید اروپایی خودروهای جدید برای شهر گنت بلژیک تأیید شده است؛ این مدل در کارخانه‌ای بلژیکی ساخته خواهد شد که در آن، شرکت ولوو نیز برخی از خودروهای خود را تولید می‌کند. تولید شاسی‌بلند لینک‌اند‌کو 02 در سال ۲۰۱۹ شروع می‌شود و اولین مدل‌های آن در همان سال آماده تحویل به مشتریان خواهد بود. جزئیات فنی این خودرو اعلام نشده است؛ اما از پلت‌فرم و پیشرانه‌ی هیبرید ولوو XC40 استفاده خواهد کرد.


لینک‌اند‌کو همچنین روش جدیدی برای فروش خودرو در اروپا ابداع کرده است؛ خودروساز چینی فروشگاه جدیدی در آمستردام افتتاح می‌کند که به‌سرعت با مکان‌های جدید در شهرهای بارسلون، برلین، بروکسل و لندن ادامه خواهد یافت. این فروشگاه‌ها در مکان‌هایی با انتخاب شرکت سازنده برپا می‌شود و به‌عنوان مرکز فروش محصولات لینک‌اند‌کو فعالیت خواهد کرد.

این به اصطلاح «فروشگاه‌های آفلاین» در مناطق مرکزی تجارت قرار دارند و لینک‌اند‌کو آن‌ها را بوتیک‌های تبلیغاتی آسان برای ناوبری، فعالیت‌های اجتماعی و سرگرمی می‌نامد. فروشگاه آنلاین خودروساز نوپا با آدرس lynkco.com، از فروشگاه‌های جدید در اروپا پشتیبانی می‌کند که مشتریان می‌توانند از طریق آن محصولات شرکت را بررسی کنند و خودروی جدید خود را سفارش دهند.

لینک‌اند‌کو

پیشرانه‌ی هیبرید ولوو XC40